Лікарня в Одесі
Лікарня в Одесі 5 канал

Випробування українського препарату від COVID-19 проведуть в Одесі

Читайте по-русски
До тестів залучать близько 100 добровольців

Клінічні випробування "Біовену" проведуть в одеській інфекційній лікарні. Це вітчизняний препарат, призначений для комплексного лікування хворих на коронавірус, інформує "5 канал".

"Біовен" виготовляють з плазми людини на основі донорських антитіл, використовують його при імунодефіциті та аутоімунних захворюваннях. До випробувань залучать близько 100 добровольців. Перший етап триватиме протягом 2 місяців.

В Одесі й раніше використовували "Біовен" у боротьбі з коронавірусом. Проте статистики, що саме завдяки йому одужали люди – там не вели.

Загалом дослідження проводитимуть ще у трьох містах – Києві, Львові та Білій Церкві.

"Я не скажу скільки було, знаю, що було використання, у всякому разі було поліпшення, але знову-таки не буду говорити ні про конкретику, ні про кількість призначень", – каже Алла Калієва, начальник відділу організації медичної допомоги дорослому населенню міста одеського міського департаменту охорони здоров'я.

"Коли імунна система не в змозі впоратися з вірусним навантаженням, продовжує стимулювати себе для гіперактивності і ось цей процес патологічно впливає на функцію, здатність легенів виконувати свою фізіологічну функцію, брати участь в актах активного дихання. Наш препарат направлений на нормалізацію ось цього протизапального фактору, наслідком якого є летальність", – говорить Андрій Рибаков, керівник клінічних випробувань медикаменту.

Нагадаємо, 8 травня в Україні 14 195 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 361 летальний, 2706 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 504 нових випадки.

 

Попередній матеріал
Гіроскутер від "5 каналу" виграла школярка з Миколаївщини
Наступний матеріал
Обшуки в Харківській міськраді – як справу коментують у прокуратурі
Loading...

Як Європа відзначає 75-річчя завершення Другої світової війни – сюжет

У ЗСУ чотири нових випадки COVID-19

Львівщина три доби поспіль фіксує найбільше хворих на COVID-19 – скликали штаб швидкого реагування

У Києві вперше від початку епідемії 3 людини померли від COVID-19 за добу

На Закарпатті спалах коронавірусу в школі-інтернаті

Елементи адаптивного карантину вже запроваджені в Україні: Степанов пояснив кроки уряду