Ліки від коронавірусу
Ліки від коронавірусу \"Волинь24\"

Учені зі США заявили про створення антитіла, що захищає від COVID-2019

  Читайте по-русски
  Лікувальний препарат ще має затвердити Управління з продовольства й медикаментів США

  Біофармацевтична компанія зі США заявляє, що розробила речовину, спроможну за 4 дні знищити коронавірус у людському організмі. Про таке повідомляє Fox News.

  "Розташована у Каліфорнії біофармацевтична компанія "Sorrento Therapeutics" стверджує, що знайшла антитіло, здатне захистити тіло людини від коронавірусу та вивести його з організму упродовж чотирьох днів", – зазначається у матеріалі.

  Розробники кажуть, що ліки від COVID-2019 можуть бути доступними ще до появи повноцінної вакцини.

  "Хочемо наголосити на існуванні лікування. Є рішення, що працює на 100%. Якщо нейтралізаційне антитіло перебуває в організмі, потреби у соціальному дистанціонуванні немає. Суспільство можна без страху відкривати", – заявляє засновник "Sorrento Therapeutics" Генрі Джі.

  У компанії заявляють, що готові щомісячно випускати 200 тисяч доз лікувального препарату, однак готуються наростити темпи виробництва до десятків мільйонів доз.

  "Джі звернув увагу, що антитіло може використовуватися як запобіжний захід, оскільки немає побічних ефектів. Речовина також здатна показати вищу ефективність, ніж будь-яка вірогідна вакцина", – цитує засновника біофармацевтичної компанії Fox News.

  Зауважимо, що попри завірення компанії у ефективності розробленого методу лікування, його ще не затвердило Управління з продовольства й медикаментів США. Це є обов’язковий крок для початку масового виробництва.

  "Щойно антитіло уведено, пацієнт стає невразливим до хвороби. Упродовж тривалого часу антитіло перебуває в організмі. Якщо Управління затвердить нас негайно, кожен, хто отримає дозу антитіла, зможе повернутися до роботи й не перейматися інфікуванням COVID-19", – переконує тим часом старший віцепрезидент "Sorrento Therapeutics" Марк Брансвік.

  Нагадаємо, за останніми даними, у світі на коронавірус захворіли 4 667 109 людей. Від недуги померли більш як 312 тис. осіб. Найбільше випадків інфікування COVID-19 зафіксовано саме у Сполучених Штатах – там на коронавірус захворіли 1 471 674 людини. 

  Попередній матеріал
  Депутати "Європейської Солідарності" вшанували пам'ять жертв політичних репресій
  Наступний матеріал
  МАУ закриває продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня
  Loading...