Ізраїль
Ізраїль Depositphotos

Ізраїль закрив посольства для відвідувачів у всьому світі – причини

  Читайте по-русски
  В Україні посольство Ізраїлю теж повідомило про закриття дипломатичної місії

  Ізраїльське консульство в Торонто на своїй сторінці у Twitter повідомило, що Ізраїль оголосив про закриття усіх своїх посольств і представництв у всьому світі, передає "Укрінформ".

  "Наше консульство і всі ізраїльські дипломатичні місії у всьому світі будуть зачинені в середу, 30 жовтня 2019 року, через трудовий спір із Міністерством фінансів Ізраїлю", – йдеться у тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що, починаючи з 1-ї ночі за єрусалимським часом і до отримання нових оголошень, усі дипломатичні місії Ізраїлю буде зачинено для відвідувачів.

  Причиною страйку, оголошеного робочим комітетом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Ізраїлю, стало рішення Міністерства фінансів Ізраїлю скоротити витрати ізраїльських дипломатів і представників у всьому світі і спробувати застосувати нові правила звітності заднім числом.

  Наразі не повідомляють, коли страйк припиниться та ізраїльські представництва знову відчинять свої двері.

  В Україні посольство Ізраїлю теж повідомило про закриття дипломатичної місії у зв'язку з рішенням Міністерства фінансів країни.

  "Через рішення Міністерства фінансів Ізраїлю порушити домовленості, які були узгоджені та підписані генеральним директором Міністерства фінансів 21 липня 2019 року, і застосувати односторонню процедуру, що змінює протокол, який був протягом кількох десятиліть, ми змушені закрити дипломатичну місію. Консульські послуги не будуть надаватися, і ніхто не матиме права в'їхати в посольство/консульство", – йдеться в повідомленні у Facebook.

  "Ізраїльські дипломати зобов'язані постійно намагатися посилити силу і стійкість Ізраїлю. На жаль, рішення Міністерства фінансів не залишає нам іншого вибору, як вжити вищезазначених заходів, оскільки життєвим інтересам держави Ізраїль завдано збитків. Ми сподіваємося, що цю кризу буде вирішено якомога скоріше", – підкреслили в тексті.

  Нагадаємо, візит Нетаньягу поставив Зеленського на межу дипломатичної пастки, вважає експерт.

  Попередній матеріал
  Національна філармонія України: афіша концертів у листопаді
  Наступний матеріал
  За день до початку розведення у Золотому-4 стріляли – у СЦКК показали фотодокази
  Loading...

  "Космічне" м'ясо: ізраїльські вчені виростили стейк у штучних умовах

  В Умані тисячі паломників готуються до святкування юдейського Нового року – включення з центру міста

  В Умань завтра має прибути близько 20 тис. хасидів – МВС

  Чому українців-туристів неохоче пускають до Ізраїлю – експерт назвав причини

  Візит Нетаньягу – це "PR-підготовка перед парламентськими виборами" в Ізраїлі – Шлінчак

  Гройсман: Нині ми фактично запроваджуємо економічний безвіз з Ізраїлем