Нетаньягу
Нетаньягу ynet.co.il

Місія Нетаньягу в Києві має не лише двосторонні завдання – Максак розповів про візит глави ізраїльського уряду

Читайте по-русски
Нещодавно Ізраїль виступав посередником між РФ і США у питаннях Близького Сходу

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу може відіграти роль посередника між Росією та Україною, бо він уже виступав посередником між РФ і США. Про це у студії "5 каналу" розповів голова управління Ради зовнішньої політики "Українська призма" Геннадій Максак.

"В кінці червня відбулася подібна зустріч між США, Росією і Ізраїлем по Близькому Сходу: питання Ірану, Сирії теж розглядалися. Там Ізраїль мав виступати певним посередником, фасилітатором між Штатами і Росією. Тому я думаю, що тут є вірогідність, що така ситуація може повторитися", – нагадав Максак.

Він також пояснив, звідки з'явилася ідея такого посередництва.

"Дійсно, це пролунало в одному з питань ізраїльських журналістів до прем'єра Нетаньягу, перед його планами приїхати в Україну. Він казав, що "я не знаю, в минулому я від цього відмовлявся, але зараз я можу про це подумати. Оскільки ви про це говорите, значить у цьому є попит", – сказав експерт.

Також, Максак зауважив, що основною підставою для візиту є успішна ратифікація Україною угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем, яку незабаром має затвердити і кнесет.

Повне відео розмови з експертом можете переглянути тут:

Раніше,  Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію угоди між Кабінетом Міністрів і урядом Ізраїлю про вільну торгівлю

Попередній матеріал
Нічийна дорога-вбивця: як мотоциклісти на Черкащині влаштували акцію з вимогою покарати винних – сюжет
Наступний матеріал
На вигляд як двомісячне немовля: в Рівному народився хлопчик-богатир
Loading...