Візит Нетаньягу в Україну
Візит Нетаньягу в Україну 5 канал

Скандал із дружиною Нетаньягу: хто винен у дипломатичному конфузі

Читайте по-русски
Нетаньягу, вже приїхавши до Ізраїлю, міг би вибачитися за поведінку дружини

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" політолог Ігор Рейтерович прокоментував те, що український хліб з рук дружини Беньяміна Нетаньягу впав на українську землю.

"Думаю, Нетаньягу одразу сказали, що така ситуація виникла. Ну може, вона не зорієнтувалася, не знала.Тут в першу чергу повинні отримати "чортів" служба протоколу ізраїльської сторони, тому що вона повинна була пояснити самому прем'єр-міністру і його дружині, що в Україні є свої певні традиції і це абсолютно нормальні процедури. Думаю, що кожен наш очільник, коли їде за кордон, то йому пояснюють, що можна робити і що не можна. І що деякі народи щось сприймають позитивно, щось негативно", – сказав Рейтерович.

Він також додав: "На жаль, ми не побачили жодної реакції з боку офіційної української влади і, мабуть, не побачимо. Тут така дивна ситуація виникла, що з одного боку якщо будеш увагу на цьому акушерувати, то це може обірвати якісь контакти. Але я сподіваюся, що принаймні неформально  вибачення все ж були. І було б дуже добре, щоб той самий Нетаньягу, може, вже приїхавши до Ізраїлю, сказав, що от виникло таке непорозуміння, я приношу свої вибачення. В принципі, корона з нього не впаде. Але в основному це робиться одразу... Це тепер і питання до наших дипломатичних кіл. Може, якщо вже так сталося, хай вони використають це на користь України. Скажуть, що ви нам винні і давайте, щоб у майбутньому цього не було. Ну, вибачення хоча б мінімальні мають бути".

Рейтерович також висловив думку, що реакції від української влади, мабуть, не буде, а може, буде через кілька днів, "як це іноді відбувається". Він додав, що реакція українців дуже негативна і, на його думку, це навіть добре.

"Реакція громадян радує, тому що якби на це не звернули увагу і просто махнули б рукою, це б свідчило про те, що людям байдуже. А людям не байдуже. Навіть блогери, які не звертали уваги на таку тематику, сказали, що це було дуже неправильно".

Дивіться також відео за темою:

Як повідомляв 5.UA, в Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу. Це перший за останні 20 років візит в Україну очільника уряду Ізраїлю.

Попередній матеріал
Торгівля та полегшення в'їзду для українців: як минув перший день прем'єр-міністра Ізраїлю в Києві – сюжет
Наступний матеріал
"Люди не згодні, щоб парад перетворився на шоу": полковник ЗСУ про організацію ходи кліпмейкером
Loading...