Ізраїль-Україна Офіційний сайт Президента України

Зеленський: Україна запозичуватиме оборонний досвід Ізраїлю

Читайте по-русски
Зеленський подякував ізраїльській стороні за незмінну підтримку територіальної цілісності України та стійку позицію щодо війни на сході України й анексії Криму

Досвід Ізраїлю у сфері безпеки та оборони важливий для України, і наша держава обов'язково його запозичуватиме. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на спільному брифінгу в Києві з прем'єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, повідомляє "5 канал".

"Ми детально обговорили наші двосторонні відносини та шляхи їх поглиблення. Ми почали з питання, на якому наші ізраїльські друзі знаються краще за інших – це питання війни та безпеки", – сказав Зеленський.

Він також подякував ізраїльській стороні за незмінну підтримку територіальної цілісності України та стійку позицію щодо війни на сході України й анексії Криму з боку Російської Федерації.

"Нам як державі є чому вчитися в Ізраїлю, особливо в питаннях безпеки та оборони, і ми обов'язково будемо це робити", – наголосив президент.

Як повідомляв 5.UA, в Києві відбулась офіційна церемонія зустрічі президента України Володимира Зеленського та прем'єр-міністра Ізраїлю Беньяміна Нетаньягу. Це перший за останні 20 років візит в Україну очільника уряду Ізраїлю.

Попередній матеріал
У Великій Британії оприлюднили нові докази участі Росії у війні на Донбасі
Наступний матеріал
Новообраний Зе-депутат назвав журналістку "тупою вівцею"
Loading...