Алан Бадоєв
Алан Бадоєв Facebook

"Люди не згодні, щоб парад перетворився на шоу": полковник ЗСУ про організацію ходи кліпмейкером

Читайте по-русски
Є загроза втратити справжність такого дійства, як військовий парад

Серед військових і волонтерів є незадоволення тим, на що перетворила нова влада парад до Дня незалежності. Про це в студії "5 каналу" розповів полковник, заступник керівника сектора "М" (2014-2015) Віктор Шидлюк.

"Планується вшанувати військовослужбовців. Як вийде – ніхто не зможе сказати. Знаю, що певні настрої є, що люди не погоджуються з тим, що це перетворюється на шоу. Я чув від військових, що Бадоєв не та людина, якій слід це довірити. Є цінності певні. Коли це військове командування планує парад, або ходу – це одна справа, а коли цивільні кліпмейкери – я думаю, є загроза втратити справжність такого дійства", – вважає Шидлюк.

Військове командування, за словами полковника, теж долучене до організації ходи. Також, він вважає, що ЗСУ не робитиме ніяких демаршів.

"Збройні сили надто сильно поважають свій авторитет, щоб влаштовувати будь-які демарші всупереч керівництву, всупереч інтересам держави. Тому якщо буде визначено Степану Полтараку брати участь, він буде, так само як усі офіцери, яким визначено – будуть брати участь в цьому дійстві", – сказав полковник.

Також він додав, що на минулорічному параді до Дня Незалежності йому було не соромно за армію і відзначив, "що все було природно, правильні меседжі передані суспільству".

Повне відео розмови з військовим можете переглянути тут:

Як повідомляв 5.UA, ветеран АТО прокоментував те, що Алан Бадоєв і Олена Коляденко стали режисерами "Ходи Гідності" на День Незалежності України.

Попередній матеріал
Скандал із дружиною Нетаньягу: хто винен у дипломатичному конфузі
Наступний матеріал
92-річний пасічник з Бердичева розкрив власні секрети бджолярського ремесла – сюжет