Ізраїль-Україна Офіційний сайт Президента України

Чому українців-туристів неохоче пускають до Ізраїлю – експерт назвав причини

Читайте по-русски
Негативне сприйняття до українських туристів спричинили часті випадки нелегальної еміграції

Однією з тем, які міг обговорити Володимир Зеленський з прем’єром Ізраїлю, могла бути проблема туристів, які мають складнощі при перетині кордонів. Таку думку у студії "5 каналу" висловив співпрезидент асоціації єврейських організацій та общин України Йосиф Зісельс.

"Українські туристи і паломники, які їдуть до Ізраїлю, мають певні проблеми на кордоні. Їх затримують, вони чекають там годинами. Поводяться з ними не дуже ввічливо. Це призвело до такої асиметричної відповіді, що українські прикордонники почали також затримувати туристів з Ізраїлю і паломників. Попереду вересень – єврейський Новий рік, коли повинно приїхати більш як 30 тисяч паломників і ризиковано, що відносини дуже натягнуті. Я думаю, що це було також темою для переговорів", – сказав він.

Причиною негативного сприйняття українських туристів, за словами Зісельса, є часті випадки нелегальної еміграції українців, що впливає на оплату праці в самому Ізраїлі. Але, на його думку, таку проблему владнати нелегко.

"Я знаю випадки, коли годинами тримали, когось відправляли, але все-одно з цієї групи паломників залишалося 5-6 осіб. Це комплексна проблема. І я не думаю, що за оцей короткий візит можна було б розв'язати її хоча б у загальних рисах", – сказав Зісельс.

Повне відео розмови можете переглянути тут:

Нагадаємо, візит Нетаньягу поставив Зеленського на межу дипломатичної пастки, вважає експерт.

Попередній матеріал
Готуються до зими: як бойовики на Маріупольському напрямку використовують перемир'я – сюжет
Наступний матеріал
Кожен має свою бойову історію: у Львові презентували виставку прапорів – відео
Loading...