Google
Google vidia.org

Google хоче побудувати власне містечко в Каліфорнії

  Компанія планує звести на ділянці площею близько 70 га офісні і житлові будівлі, R&D- та торговельні центри, створити додатково 20 тис. робочих місць

  Материнська компанія Google Alphabet веде переговори зі владою каліфорнійського міста Сан-Хосе про землі під розширення свого кампусу. Про це пише УНІАН з посиланням на AIN.ua.

  Зазначено, що компанія планує звести на ділянці площею 70 га офісні і житлові будівлі (приблизно 3000 будинків), R&D- та торговельні центри, створити додатково 20 тис. робочих місць. Окрім цього, передбачається будівництво в цьому районі масштабного транспортного вузла.

  "Екстраординарна архітектура, урбаністичний дизайн, екологічність, торговельна інфраструктура і активні публічні простори стануть яскравими ознаками містечка Google", — йдеться в листі, підготовленому членами міської ради для засідання, де вирішувалося це питання.

  За даними УНІАН, компанія Google і її партнери займалися закупівлею землі в регіоні вже багато місяців. Дві партнерські інвесторські групи інвестували в нерухомість регіону понад $130 млн.

  Поки невідомо, як вигляд буде мати "місто Google", оскільки увесь проект зараз на стадії закупівлі землі і компанія ще не показувала плани будівництва.

  Відомо, що місцеві жителі побоюються, що проект може позбавити малозабезпечених жителів даху над головою і негативно вплине на загальну доступність житла в регіоні.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що компанія Google разом із Міністерством культури України створила віртуальний тур по дерев'яних церквах Карпатського регіону, які внесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  Попередній матеріал
  На Херсонщині затримали жінку, яка продавала наркотики в лікарні – фото
  Наступний матеріал
  Генпрокурор розповів, як привернути увагу до медреформи за допомогою конфіскованих коштів Януковича

  Форум місцевого розвитку об'єднує симпатиків Карпат

  Металурги очікують зниження обсягів ломозаготівлі

  Будівельний студзагін: як слухачі академії лідерства за шпателі взялися

  Україна сьогодні сировинний донор, тож треба захищати власну промисловість – Галасюк

  Окремі службовці "Укрзалізниці" не піклуються про державний інтерес – нардеп Гусак

  Металурги переконані, що Президент схвалить продовження експортного мита на металобрухт