ZIK

Компанія Fujikura збирається відкрити ще 2 заводи в Україні – Нефьодов

В Україні є кваліфікована, але все ж порівняно дешевша, ніж в ЄС, робоча сила

Компанія Fujikura збирається відкрити ще два заводи в Україні. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. 

"Зараз формується потужний автомобільний кластер. Японська компанія Fujikura збирається відкрити ще два заводи в Україні. Тобто заходять інші виробники. Вони заходять під дуже простою ідеєю. Вони хочуть мати виробництво, яке близьке до Європи, яке користується полегшеними правилами експорту до Європи завдяки угодам про асоціацію, завдяки єдиному вікну на митниці, завдяки стандартам і технічному регулюванню, їм подобається, що в Україні є кваліфікована, але все ж порівняно дешевша, ніж в ЄС, робоча сила, в Україні досить непогана інфраструктура, порти тощо. Це буде йти і продовжувати далі котитися на схід", – сказав Нефьодов.

Він додав: "Далі будуть заходити автовиробники. Вони кажуть, навіщо нам складати автомобілі в Словаччині, якщо ми можемо складати їх в Україні. Ми вже зустрічалися з делегацією Škoda, яка розглядала можливість щось робити в Україні, я впевнений, ми будемо бачити більше таких варіантів".

Попередній матеріал
Мінекономрозвитку: Найбільше української продукції експортується до Німеччини
Наступний матеріал
Продюсер: Українські "гастролери у Московії" - це пропагандистська картинка "правильних українців"
Loading...

Україна відновила дію антидемпінгових мит на добрива з РФ

Канада завершила ратифікацію Угоди про ЗВТ з Україною – Порошенко

Найбільш справно платять за комуналку споживачі, які не користуються пільгами та субсидіями – НКРЕКП