YouTube

Компанія Google посилить заходи боротьби з тероризмом на YouTube

Компанія має намір оновити й поліпшити інструменти з автоматичного розпізнавання і видалення відеороликів, що містять пропаганду тероризму

Компанія Google посилить заходи з боротьби з екстремістським контентом на відеохостингу YouTube. Про це інформує УНІАН з посиланням на повідомлення в блозі Google.

Зазначено, що компанія планує оновити й поліпшити інструменти з автоматичного розпізнавання і видалення відеороликів, що містять пропаганду тероризму та інший екстремістський контент. Google хоче збільшити кількість співробітників, які в ручному режимі займатимуться виявленням і видаленням подібних відео.

Крім того, Google розширить свою співпрацю з громадськими організаціями, які борються з поширенням екстремістських матеріалів в Інтернеті. Вони допоможуть компанії знаходити розміщений на YouTube контент, який може призначатися для вербування потенційних екстремістів.

Корпорація також заявила, що має намір електронним способом зв'язуватися з особами, які зацікавилися подібними відео, та надсилати їм посилання на записи антиекстремістського змісту з метою спонукати їх не пов'язувати своє життя з тероризмом.

"Екстремісти і терористи хочуть не тільки підірвати нашу безпеку, але й знищити наші цінності і всі ті речі, які роблять суспільство відкритим і вільним. Ми їм не дозволимо", – запевнили в Google.

Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що компанія Google повідомила про намір вбудувати наступного року в свій браузер Chrome блокувальник реклами, який буде націлений на найбільш настирливі для користувача пропозиції.

За допомогою грошових внесків користувачі матимуть можливість бачити менше реклами – функція реалізуватиметься оновленим інструментом Google Contributor.

Google запустив віртуальний тур по старовинним церквам Карпат – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Керівництво "ЛНР" побоюється "здвоєного удару" сил АТО в районі Сміливого – ІС
Наступний матеріал
Півмільйона українців перетнули кордон з ЄС – скільки з них скористались безвізом
Loading...

Україна увійшла до ТОП-50 інноваційних країн світу

"Найамбіційніший проект": Україна та Норвегія розробляють унікальний 3D-міношукач

Google вбудовує у свій браузер платний блокувальник реклами

Оновлення iOS 11, "розумна" колонка та найпотужніший iMac Pro: якими новинками Apple потішив своїх шанувальників

12 корисних сервісів: у Києві представили ІТ-проекти, що полегшать ваше життя

Ілон Маск презентував безпілотний автобус для пересування підземними тунелями – фото