iHub у Києві
iHub у Києві 5 канал

iHub на Хрещатику: У центрі Києва відкрили центр інновацій та IT-технологій

Для киян тут влаштовуватимуть майстер-класи, лекції та тренінги з напрямків IT-технологій, бізнес-планування та маркетингових стратегій

На столичному Хрещатику відкрили сучасний центр інновацій та IT-технологій за назвою iHub. Міський голова Києва запевнив, що це буде найбільший інкубатор у країні, де втілюватимуться найамбітніші інноваційні та технологічні стартапи, передає "5 канал".

"Ми дуже раді, що сюди будуть приходити люди, діти, підлітки, дорослі, щоб втілювати свої бачення у реальність. Для нас це дуже важливо", – підкреслив голова КМДА Віталій Кличко.

Передбачається, що для киян в iHub влаштовуватимуть майстер-класи, лекції та тренінги з напрямків IT-технологій, бізнес-планування та маркетингових стратегій. Конференції у приміщеннях центру будуть платними, а от іншими послугами можна буде користуватися задарма.

iHub у Києві
iHub у Києві5 канал

Нині у центрі вже працює близько двох десятків маркетологів. Приміщення на вулиці Хрещатик, 10 реконструювали головно коштом інвесторів, найбільше грошей надав уряд Норвегії. Над реалізацією проекту столична влада працювала два роки.

"Я дуже вражений. Інновації у цьому центрі просто фантастичні, до того ж ви зробили просто неймовірною цю занедбану історичну будівлю. Ви доклали максимум зусиль для створення цього центру", – прокоментував Посол Королівства Норвегія в Україні Уле Хорпестад.

Як повідомлялося, українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг "білих" хакерів. Крім того, українські військові перемогли в змаганнях IT-експертів НАТО.

Попередній матеріал
Річниця формування УПА та дні "Великого терору": що планують відзначати у Києві цьогоріч
Наступний матеріал
"Тепер воює з чиновниками": В Одесі ветеран АТО може залишитись без житла
Loading...

Новий рекорд: український стартап зумів залучити $110 млн інвестицій

200 учасників із 5 країн: У Києві триває масштабний фінал Міжнародного IT-чемпіонату "Золотий байт"

Українські військові перемогли в змаганнях IT-експертів НАТО