radiosvoboda.org

Українські військові перемогли в змаганнях IT-експертів НАТО

Українська команда була єдиною, що представляла країну-партнера НАТО

Шестеро представників військового з'єднання C4ISR Ukraine центру Збройних сил України перемогли в змаганнях найкращих ІТ-експертів НАТО "Enterprise Architecture Hackathon-2017". Про таке повідомляє "Радіо Свобода".

Так, Україна вперше взяла участь у цих змаганнях. Українська команда була єдиною, що представляла країну-партнера НАТО, єдиною, до складу якої увійшла дівчина. Крім того, українська команда була наймолодшою із 30 команд-учасниць. Один із переможців "Хакатону", старший лейтенант Сергій Гальчинський і керівник проекту "Аеророзвідка" Натан Хазін розповіли про конкурс.

"Ми були нагороджені сертифікатами та дипломами для кожної з команд і отримали відзнаки від Allied Command Transformation: кожен учасник команд-переможців. Від України і нашого центру були представлені дві команди, які брали участь в Coding і Join Challenge. Для нас це було просто феноменально. У цих двох категоріях ми отримали перші місця... Причому члени журі були вражені інноваційним підходом", – розповів старший лейтенант Гальчинський.

"Ми не чекали взагалі, що це буде перемогою. Тільки участь для країни – це вже статус. Але коли ми отримали дві перемоги з трьох змагань – це був шок. Власне, і для нас, і для "Хакатону" також", – додав Натан Хазін.

"Перевага наша над націями НАТО в тому, що ми свій шлях автоматизації тільки розпочинаємо. І зараз, починаючи імплементувати будь-які системи, ми можемо вибрати найновші технології і на базі їх спроектувати якісне рішення", сказав Гальчинський. 

Як повідомляв 5.UA, українські програмісти допомагають реформувати британське медобслуговування

Дивіться також фото за темою:

Як виглядає і діє оновлений український безпілотник-розвідник PC-1 – фотогалерея

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Божественна Літургія у Патріаршому соборі – трансляція завершена
Наступний матеріал
"Корида" від Ломаченка: у мережі з'явилося відео видовищного бою українського й американського боксерів
Loading...

У Києві запрацював технопарк UNIT City

"Творча криївка": у Києві стартували курси арт-терапії для ветеранів АТО

Кросівки майбутнього: Adidas презентував перші у світі кросівки з технологією 3D-друку