Гройсман на відкритті технопарку
Гройсман на відкритті технопарку Facebook/Володимир Гройсман

У Києві запрацював технопарк UNIT City

Технопарки можуть стати основою інноваційного розвитку України

У Києві відкрили технопарк UNIT City, що займатиметься розвитком IT-технологій. На відкритті побував прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

"Сьогодні історичне відкриття для нашої країни. Коли ми дивимося на наші інтелектуальні можливості, ми розуміємо, що ми можемо тримати лідерство саме на наших наробках. У нас багато новітніх рішень, і ми можемо розвиватися, використовуючи найцінніше – інтелект молодих людей. Те, що я побачив (в технопарку), і є точка росту", – зазначив прем'єр.

Також він заявив, що Україна має всі можливості для розвитку інноваційної та цифрової економіки. "Довгоочікуваний крок зроблено, і це тільки початок. Вважаю, що за своїми можливостями ми попереду, і тепер треба створити умови розвитку", – додав голова уряду.

Він підкреслив, що готовий ініціювати створення необхідного законодавства для розвитку технопарків, які стануть основою інноваційного розвитку країни. "Сподіваюся, що парламент нас підтримає", – додав прем'єр-міністр України.

Крім того, Гройсман зауважив, що Україна має значні технологічні можливості і може швидко й ефективно відійти від сировинної економіки до економіки створення національного продукту, однак для цього треба створити необхідні умови.

Як повідомлялося в січні, українська IT-команда з КПІ очолила світовий рейтинг "білих" хакерів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Смартфон майбутнього" – чи залишиться у гаджета екран

/
Концепт смартфону майбутнього
/
Концепт смартфону майбутнього
/
Концепт смартфону майбутнього
/
Концепт смартфону майбутнього
/
Концепт смартфону майбутнього
/
Концепт смартфону майбутнього

Попередній матеріал
ЮНІСЕФ наводить шокуючі цифри жертв хімічних атак у Сирії
Наступний матеріал
"Русскій мір" лупить по житлових кварталах Авдіївки, є постраждалий – Жебрівський
Loading...