Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Wallpapers wide

Красиво та функціонально: Українські програмісти допомагають реформувати британське медобслуговування

  ІТ-шники за 8 місяців створили сайт, який допомагатиме жителям Великої Британії обирати лікаря для миттєвого запису на прийом

  Українська компанія Qoderoom розробила для британського стартапу Doctaly унікальний майданчик для обрання приватного медичного обслуговування, інформує "НВ". 

  Повідомляється, що українські спеціалісти за 8 місяців створили сайт, який допомагатиме жителям Великої Британії обирати лікаря для миттєвого запису на прийом. Сервіс дозволяє ознайомлюватись із профілями медиків та вибрати будь-якого із запропонованих фахівців. Медична консультація доступна сім днів на тиждень, оплата послуг відбувається також через електронний додаток.

  "Крім красивої картинки, при розробці цього сервісу ми повинні були на досить стислому бюджеті побудувати функціональний бек-енд (основна програмна частина сайту – 5.ua), що відображає необхідні в медичній галузі процеси. В результаті ми отримали в якійсь мірі унікальний майданчик, який здатний вирішити ключову проблему британської медицини – дефіциту доступності лікарів", – розповів співзасновник Qoderoom Юрій Костів.

  На жаль, за словами менеджера компанії Анастасія Максимчук, наразі британський стартап не планує вихід на ринок України. "Проблема української медицини дещо інша – лікарів ніби багато, але важко отримати дійсно якісне обслуговування. Зрозуміло, що є ринки розміром більше нашого, але сподіваємося, що аналогічний майданчик запрацює колись і в Україні – думаю, Doctaly в дещо видозміненій моделі, міг би бути успішним і в Україні", – зазначив інший співзасновник Qoderoom Максим Орловський.

  У свою чергу українські громадяни вже з 1 січня 2017 року мають шукати своїх лікарів, адже їм на це виділено півроку.

  Попередній матеріал
  Вогонь, вода і бездоріжжя: як в Індонезії пройшли випробування українські БТРи
  Наступний матеріал
  У РПЦ вирішили зазіхнути на музей "Херсонес Таврійський" в окупованому Криму
  Loading...
  Американські медики перемогли рак мозку за допомогою ліків від малярії

  Американські медики перемогли рак мозку за допомогою ліків від малярії

  Ціною складного рішення: як лікарі у Дніпрі врятували життя 25-річному бійцеві

  Ціною складного рішення: як лікарі у Дніпрі врятували життя 25-річному бійцеві

  У МОЗ пояснили, як українці обиратимуть сімейних лікарів у 2017 році

  У МОЗ пояснили, як українці обиратимуть сімейних лікарів у 2017 році