Gmail
Gmail Google

Остерігайтесь Google Docs: користувачі Gmail зіткнулися з майстерно зробленим фішингом

На відміну від звичного фішингу, де користувача спрямовують на сторінку, що дуже схожа на поштовий сервіс – цього разу сторінка відкривається просто всередині самої служби Gmail

Інтернет-корпорація Google попереджає користувачів поштової служби Gmail про розповсюдження фішингової схеми, що вражаюче замаскована під запрошення скористуватися сервісом Google Docs. Про це повідомляє офіційна сторінка Gmail у Twitter.

"Ми вивчаємо фішингові листи, що виглядають як Google Docs. Ми рекомендуємо вам не переходити за посиланнями та відмічати їх як фішинг", – мовиться в повідомленні.

Як відзначає Meduza, небезпечні листи почали розповсюджуватись 3 травня. Вони надходять нібито від знайомих жертви-отримувача і пропонують відкрити в Google Docs певний документ. Відкривається вікно, де користувачу пропонується дозволити керувати своїми персональними даними програмі "Google Docs" – вона не має стосунку ані до справжнього сервісу Google Docs, ані до Google взагалі, і є шкідливою.

Цікава особливість цієї розсилки – на відміну від звичного фішингу, де користувача спрямовують на сторінку, яка дуже схожа на поштовий сервіс – цього разу сторінка відкривається просто всередині самої служби Gmail, використовуючи можливість надавати стороннім програмам доступ до акаунтів.

Натепер Google вжила заходів для захисту користувачів – підроблені сторінки Google Docs були видалені, а акаунти-порушники відключені. Також усім користувачам рекомендується перевірити налаштування безпеки акаунтів – оновити телефон та резервну інтернет-адресу.

Як повідомляв 5.UA, міністерство юстиції США висунуло групі російських хакерів, серед яких є двоє працівників ФСБ РФ, обвинувачення у зламі сервісу Yahoo.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Google запустив віртуальний тур по старовинним церквам Карпат – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
19-річний українець Артур Панов почав сухе голодування у ростовському СІЗО
Наступний матеріал
Кандидат у президенти Франції: Я не буду підкорятися диктату Путіна

Туреччина для своїх жителів заблокувала доступ до "Вікіпедії"

Facebook визнав, що став "полем бою" пропагандистів різних країн

"Асистент стилю": Amazon презентував "розумну камеру", яка навчить добре вдягатися

Google підготував незвичний пізнавальний сюрприз до дня Землі

Google запустив віртуальний тур по старовинних церквах Карпат – фото

"Правда" чи "переважно правда": Google запускає сервіс Fact Check для новин по всьому світу