5 канал

12 корисних сервісів: у Києві представили ІТ-проекти, що полегшать ваше життя

Тестові стартапи вже запустили у Дніпрі та Івано-Франківську

У столиці презентували ІТ-проекти для об'єднання українських громад. Стартапери із семи регіонів України створили 12 сервісів, які можуть поліпшити життя місцевих мешканців. Про це повідомляє "5 канал". 

Як стало відомо, розробники представили автоматизовану систему управління будинком в ОСББ; сайти-платформи догляду за станом дитячих спортивних майданчиків та закладів освіти; мобільні додатки для управління волонтерів-пожежників, які оперативно зможуть реагувати на виклик за допомогою повідомлень.

Крім того, було презентовано сервіс, який приймає відеоскарги на агресивне водіння з реєстратора автомобіля та додатки для туристів.

Тестові стартапи вже запустили у Дніпрі та Івано-Франківську. Надалі такий досвід перейматимуть інші міста, зокрема Київ.

"Розробили макет програми, яка буде займатися тим, що покращуватиме роботу ОСББ. Ми побачили, що люди, які хочуть управляти ОСББ, не завжди мають багато часу та знань. Ми вирішили, що усі ці процеси можна зробити простіше, а їхні затрати на управління будуть займати від 20 хвилин, а для великих ОСББ – до години часу. Вони завжди будуть мати комунікацію з жильцями", – переконує керівник проекту MyOSBB Андрій Гулай.

Які ще проекти дивували киян – дивіться у відео: 

Нагадаємо, у травні на столичному Хрещатику відкрили iHub - центр інновацій та IT-технологій.

Попередній матеріал
СБУ затримала фігуранта справи про привласнення 250 мільйонів гривень "Укргазбанку"
Наступний матеріал
Історик: Спроби імперій вкрасти чужу історію були, але це не порятувало ці імперії
Loading...