Віктор Галасюк
Віктор Галасюк Віктор Галасюк / Facebook

Україна сьогодні сировинний донор, тож треба захищати власну промисловість – Галасюк

  Продовження вивізного мита на металобрухт ще на 2 роки додатково приноситиме бюджету понад 1,3 мільярди грн на рік

  На сьогодні Україна є сировинним придатком і донором, який поставляє світові сировину, талановиті мізки і робочі руки. Однак, країна має ухвалювати закони в інтересах промисловості України. Про це заявив голова парламентського комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, передає "112 Україна".

  "Той металургійний закон, про який я вже говорив (продовження експортного мита на вивіз металобрухту), дозволяє отримати додатковий обсяг від експортних надходжень в Україну понад 1,5 мільярд доларів на рік. Це божевільна сума для українського торгового балансу. Потрібно зберігати і жодним чином не скасовувати мораторій на експорт лісу-кругляка, за який ми не так просто боролися в парламенті. Він сьогодні діє. Він у 2,5 рази збільшив надходження інвестицій в цю галузь України", - підкреслив Галасюк.

  Він також додав: "Подивіться, який сьогодні рівень інвестицій в Україні на душу населення. Ми сьогодні знаходимося на рівні африканських країн, у 5-6 разів відстаємо від європейських сусідів, на порядок відстаємо від США і Канади".

  Як відомо, минулого тижня ВР ухвалила стратегічно важливий для країни і промисловості закон - про продовження вивізного мита на металобрухт ще на 2 роки. За неповні дев'ять місяців дії цього закону, він дозволив на 30% збільшити поставки металобрухту на українські металургійні підприємства.

  Це дало можливість у 1,5 рази збільшити обсяг галузевих надходжень до держбюджету, а також зберегти 20 тис. робочих місць, зазначив нардеп.

  За його словами, продовження дії цього закону додатково приноситиме бюджету понад 1,3 мільярди гривень на рік.

  Попередній матеріал
  Гройсман розповів, на що витратять мільярди, заощаджені на "митному експерименті"
  Наступний матеріал
  На Донбас прибув навчальний центр Міноборони РФ та полк російської нацгвардії
  Теги:
  Loading...

  Металурги переконані, що Президент схвалить продовження експортного мита на металобрухт

  Завдяки "металургійному" закону ліквідовано критичний дефіцит металобрухту в Україні – Галасюк

  Металурги просять владу країни продовжити дію експортного мита на металобрухт – ЗМІ