Facebook/Володимир Гройсман

Гройсман розповів, на що витратять мільярди, заощаджені на "митному експерименті"

  Гроші від перевиконання плану направлять на будівництво та реконструкцію доріг

  Так званий "митний експеримент" дозволить Україні заощадити мільярди гривень, які витратять на ремонт доріг вже цьогоріч. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час інспекційної поїздки Полтавщиною. 

  "Розповсюджений на всю Україну експеримент з направлення частини коштів від перевиконання митних надходжень на будівництво та ремонт доріг дозволить в цілому акумулювати 12 мільярдів гривень, що в сукупності з іншими джерелами фінансування, а саме коштами від децентралізації, державними фінансами та коштами міжнародних фінансових організацій дозволить задовольнити потребу в асигнуваннях на дорожні роботи цього року", - йдеться у повідомленні прес-служби Кабміну.

  Сам Прем'єр наголосив: "Маємо добру динаміку по митниці: 12 мільярдів гривень перевиконання плану буде направлено по всіх областях на будівництво та реконструкцію доріг".

  Крім того Гройсман поділився планами щодо будівництва нової дороги, яка об'єднає захід та південь країни.

  "Ми також будемо пропонувати внести зміни до державного бюджету, і одна зі статей – виділення коштів для нової дороги Львів – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв. Це дорога, яка зв'яже наш західний кордон з портами, важлива транспортна артерія для України", - повідомив Прем'єр-міністр України.

  Як стало відомо, у ході поїздки на Полтавщину Гройсман перевірив стан виконання капітального ремонту автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський, будівництво та ремонт якої здійснюється зокрема за рахунок коштів Світового банку.

  Попередній матеріал
  Авіакомпанія подарувала безкоштовний квиток на все життя народженому на борту літака малюку
  Наступний матеріал
  Україна сьогодні сировинний донор, тож треба захищати власну промисловість – Галасюк
  Loading...