Юрій Луценко
Юрій Луценко radiosvoboda.org

Генпрокурор розповів, як привернути увагу до медреформи за допомогою конфіскованих коштів Януковича

  На думку генпрокурора, конфісковані кошти президента-втікача необхідно витратити на медицину і транспорт

  Конфісковані кошти екс-президента Януковича і його оточення ($1,5 млрд) необхідно витратити на закупівлю медобладнання для лікарень у регіонах і оновлення парку громадського транспорту. Таку думку висловив генеральний прокурор Юрій Луценко на прес-конференції в Житомирі, повідомляє "Укрінформ".

  "Я хотів би звернутися до депутатів і закликати їх голосувати за бюджет у повному обсязі додаткових надходжень, які лежать у казначействі. Приблизно 60 млрд грн, які завдяки діяльності ГПУ були забрані у мафіозних структур, необхідно відправити на медичну сферу. Коли люди побачать, що в районній лікарні з'явилося нове західне обладнання, нові медичні допомоги – тоді реформа пані Супрун стане популярною", – запевнив генпрокурор.

  На думку Луценка, у разі ухвалення відповідних змін до Держбюджету вже зараз, за три місяці можна буде провести тендери, а у жовтні-листопаді отримати нове медичне обладнання і "швидкі допомоги".

  Окрім цього, Гепнпрокурор переконаний, що частину грошей від спецконфіскації потрібно використати для закупівлі нових машин громадського транспорту.

  "У моєму рідному місті Рівному ходять тролейбуси 74-го року. Я в другий клас ходив, коли відкрили тролейбусний парк. Так зараз у місті ходять ті самі трамваї. Чому не проплатити 30% лізингового платежу і не закупити новий громадський транспорт?" – заявив він.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що конфісковані мільйони Януковича поповнили держбюджет. На рахунок, відкритий у національній валюті під кодом "Конфісковані кошти за рішенням суду за вчинення корупційного правопорушення", 28 квітня 2017 року надійшли 1093854 грн. 

  Попередній матеріал
  Google хоче побудувати власне містечко в Каліфорнії
  Наступний матеріал
  У районі Жолобка окупанти перейшли у наступ: зазнавши втрат ворог відступив

  Понад $500 тисяч, виведених до США за Януковича, вже поповнили рахунки Мін'юсту – ГПУ

  В Україну повернули понад $500 тис., виведених за часів Януковича – Луценко

  Луценко розповів, як оточення Януковича офшорами з України кошти виводило

  Захист президента-втікача Януковича хоче присутності Луценка в суді

  Кримінального провадження щодо Тимошенко у "газовій справі" не буде – Генпрокурор

  Луценко про справу Гужви: Країну намагалися зробити "страной" за гроші Курченка