Безпритульний собака
Безпритульний собака 5 канал

Британські вчені хочуть навчити собак виявляти коронавірус

  Читайте по-русски
  Науковці збиратимуть зразки запахів від інфікованих та не заражених осіб, після цього собаки пройдуть тренування, намагаючись виявити вірус у зразках

  У Британії спробують навчити собак на нюх визначати хворих на COVID-19. Про це повідомляє Xinhua із посиланням на Департамент здоров'я та соціального обслуговування Британії, передає "Укрінформ".

  "Собаки, здатні успішно виявляти певні типи раку, пройдуть інтенсивне тренування, покликане встановити, чи зможуть вони виявити хворобу до появи симптомів. На це виділено 500 тисяч фунтів урядових коштів", – йдеться в повідомленні.

  Перший етап дослідження проводитиме Лондонська школа гігієни й тропічної медицини у співпраці з університетом Дурхама й благодійною організацією, яка опікується медичними собаками.

  "У рамках дослідження співробітники Національної служби охорони здоров'я збиратимуть у лондонських лікарнях зразки запахів від інфікованих новим коронавірусом людей та не заражених осіб. Після цього шестеро собак пройдуть ретельне тренування, намагаючись виявити вірус у зразках", – повідомили у департаменті.

  На переконання провідного дослідника Лондонської школи гігієни й тропічної медицини Джеймса Логана, подібне дослідження має великий потенціал.

  "Наша попередня робота показала, що малярія має характерний запах, і нам вдалося ефективно навчити собак виявляти цю хворобу. У поєднанні зі знанням про те, що респіраторні хвороби здатні змінювати запах тіла, ми сподіваємося, що собаки визначатимуть і COVID-19", – сказав Логан.

  Нагадаємо, біофармацевтична компанія зі США заявляє, що розробила речовину, спроможну за 4 дні знищити коронавірус у людському організмі.

  Попередній матеріал
  Ляшко пояснив, чому відкриття басейнів вирішили "поставити на паузу"
  Наступний матеріал
  Справи Майдану: ОГПУ повідомив підозру колишньому прокурору
  Loading...

  Чи шкідливі для вашого мозку часті перекуси – дослідження

  "Серіал не зайшов": "відосіки" від Зеленського стрімко втрачають гладячів – дослідження

  Як герпевірус маскується і проникає в мозок – дослідження вчених

  Несподіване відкриття: які раси найбільш вразливі до COVID-2019 – науковці

  У США вбили вченого, який досліджував COVID-19

  Протипаразитарні або від ВІЛ: якими препаратами науковці намагаються перемогти коронавірус