Коронавірус
Коронавірус Depositphotos

Вірус не зупиниться, доки на COVID-19 не захворіє 60-70% населення світу – американські вчені

  Читайте по-русски
  Науковці зі Сполучених Штатів кажуть, що пандемія коронавірусу може ширитися світом упродовж 2 років

  Пандемія коронавірусу цілком може тривати від 1,5 до двох років, поки на COVID-19 не захворіє 60-70% населення. Такий прогноз опубліковано на сайті телеканалу CNN, посилаючись на дослідження центру з вивчення інфекційних захворювань при Університеті Міннесоти.

  Так, Сполученим Штатам науковці радять готуватися до найгіршого сценарію, який передбачає другу велику хвилю поширення коронавірусної інфекції восени та взимку. 

  "Ця річ не зупиниться, доки вона не заразить від 60 до 70% людей", – зазначив керівник Центру досліджень та політики інфекційних хвороб (CIDRAP) Майк Остергольм.

  Учені наголошують: оскільки COVID-19 – це новий вірус, до нього не має імунітету ніхто. А колективний імунітет з'явиться з плином часу.

  "Тривалість пандемії, ймовірно, складе від 18 до 24 місяців, оскільки колективний імунітет поступово розвивається в людській популяції", – вважають дослідники.

  Вони додають: не виключають сценарію, за якого пандемія продовжиться вже у 2022 році. Адже стримувати коронавірус значно складніше через те, що він може передаватися від людей, які не мають симптоматики, а є лише переносниками хвороби.

  Зауважимо, що станом на 1 травня, у США на коронавірус захворіли 1 млн 70 тисяч осіб. Померли від COVID-19 – 63 023 людини. 

  Попередній матеріал
  Росія виставила Італії "рахунок" за гуманітарну допомогу – документ
  Наступний матеріал
  В Україні підтвердили 11 411 випадків інфікування коронавірусом
  Loading...