'Гумдопомога' Італії від Росії
'Гумдопомога' Італії від Росії Міністерство оборони РФ

Росія виставила Італії "рахунок" за гуманітарну допомогу – документ

Читайте по-русски
Як вважає Linkiesta – таким чином Москва вдалася до прямого шантажу

Президент Комісії закордонних справ Сенату Італії Віто Петрочеллі отримав лист від свого "колеги" з російської Держдуми Леоніда Слуцького – в якому той закликає зняти антиросійські санкції у зв'язку з постачанням так званої гуманітарної допомоги для боротьби з коронавірусом.

Про це повідомляє "НВ" із посиланням на італійське видання Linkiesta. У своєму листі Слуцький просить представника партії "Рух п'яти зірок" – входить до парламентської коаліції – натиснути на Брюссель.

"Нарешті Москва виставила рахунок", – мовиться у повідомленні.

Сам лист датується ще 27 квітнем. У ньому депутат країни-окупанта просить італійського парламентаря "повідомити про цей документ сенаторам".

"Західні країни, які називають себе демократичними, наклали різні види санкцій на майже третину населення світу і не планують їх послаблювати навіть на час боротьби з коронавірусом… Я звертаюся до всіх політиків із закликом відмовитися від деструктивної політики санкцій", – пише Слуцький.

Лист Слуцького
/
Лист Слуцького
Лист Слуцького
/
Лист Слуцького
Лист Слуцького
/
Лист Слуцького
Лист Слуцького
/
Лист Слуцького

Linkiesta зауважує, що таке звернення можна вважати своєрідним протестом проти рішення ООН, яка не стала скасовувати санкції проти Росії навіть попри пандемію COVID-19. Обмеження були запроваджені після початку російської агресії проти України.

Нагадаємо, La Stampa провела розслідування, показавши, що недавня висадка військ РФ в Італії під приводом боротьби з пандемією COVID-19 насправді була масштабною розвідувальною операцією.

Попередній матеріал
Майже 60% українців згодні дотримуватися карантину необмежений час – опитування
Наступний матеріал
Вірус не зупиниться, доки на COVID-19 не захворіє 60-70% населення світу – американські вчені
Loading...