донецьк 5.ua

Згідно закону про деокупацію ОРДЛО, АТО називатиметься "особливим режимом" - нардеп

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" народний депутат від "Народного фронту" Сергій Висоцький розповів про законопроект щодо реінтеграції ОРДЛО

"Для мене у цій концепції важливі дві речі. Перше – визнання того, що окуповані території це є окуповані території. Що таке гібридний спосіб ведення війни? Це такий комплекс заходів на різних планах реальності – в інформаційній сфері, організаційній, військовій, які направлені на те, щоб дестабілізувати та знищити державу не військовими методами. Ми розуміємо, що стратегія в останній рік Путіна змінилася з відкритих військових дій та інтервенцій до хаосу. Тобто перетворити Україну в Сомалі, де банди, якісь групи, клани, суспільні верстви будуть воювати один з одним", - зазначив Висоцький.

"Цей законопроект – це стабілізуючий фактор для всього українського суспільства, ми визнаємо, що окуповані території є окупованими, ми визнаємо, що там зона бойових дій і це вже не АТО. Зараз потрібно переходити до єдиного командування – це оперативне командування, повне підпорядкування ситуації в зоні бойових дій головнокомандувачу, без СБУ, без координаційних нарад, без хаосу. Тобто, організація більш високого порядку. АТО буде називатися особливий режим або спец режим. Але де-юре ми не можемо говорити, що це буде військовий стан, хоча за цією концепцією Президенту надається право ввести воєнний стан на окремих територіях, якщо це буде необхідно", - додав нардеп.

Попередній матеріал
Трамп: США активно залучені у справи України
Наступний матеріал
Озброєні бойовики "ДНР" вчинили жорсткий напад на СММ ОБСЄ
Loading...

Закон про реінтеграцію ОРДЛО не виключає введення миротворчої місії на схід – Луценко

"Поняття деокупації та АТО несумісні": Тимчук відповів на найгарячіші питання щодо реінтеграції ОРДЛО

Досить відпочивати – треба працювати: депутат розповів, за які закони потрібно встигнути проголосувати до канікул

На що розраховувати Порошенку під час історичних переговорів із Трампом – "Час. Підсумки дня"

Геращенко пояснила філософію законопроекту про реінтеграцію ОРДЛО

Проект "бюджетної трирічки": з 2020 року українцям обіцяють "мінімалку" в 4425 грн – документ