Верховна Рада України Дзеркало тижня

Законопроект про реінтеграцію ОРДЛО: чому зараз неможливо зареєструвати його в Раді

Поки Президент України не внесе додаткові зауваження, законопроект не з'явиться у ВР

Представник Президента у парламенті, заступник голови фракції БПП Ірина Луценко заявляє, що законопроект про відновлення державного суверенітету на Донбасі не може бути зареєстрований без додаткових зауважень Глави держави. Про це повідомляє УНІАН.

"Я думаю, що без Президента, без його додаткових зауважень, а ви чуєте, які ґрунтовні зауваження Президент робить на будь-які ініціативи, цей законопроект не буде зареєстрований", - відзначила Луценко.

Також Ірина Луценко повідомила, що робоча група з напрацювання цього документа складається з аналітиків РНБО, народних депутатів, серед яких представники "Народного фронту" та "Блоку Петра Порошенка".

За словами Луценко, "БПП не буде погоджувати реєстрацію цього закону до моменту, поки не приїде Президент, не будуть узгоджені останні позиції". 

Нагадаємо, 13 червня Олександр Турчинов заявив, що подальше звільнення окупованих територій у рамках формату АТО є неможливим, тож прийшов час "визначити новий формат". Згодом Ірина Геращенко заявила, що Президент Петро Порошенко найближчим часом внесе на розгляд Верховної Ради законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Ворога не пустимо: Морпіхи стоять на варті Чермалика – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У 2018-му відкриють нові прикордонні пункти пропуску між Україною й Угорщиною – Кешкень
Наступний матеріал
Комітет Європарламенту затвердив торговельні преференції для України – ЗМІ
Loading...