Юрій Гримчак
Юрій Гримчак 5.ua

"Жодного особливого статусу": У МінТОТ пояснили законопроект про реінтеграцію ОРДЛО

15 червня експерти РНБО підтримали законопроект щодо реінтеграції окупованих територій – він передбачає низку заходів із повернення окупованих територій України

Жодного надання особливого статусу законопроект про реінтеграцію окупованих територій сходу не передбачає. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак.

"Жодного особливого статусу стосовно Луганської та Донецької області не буде. Усі розмови про особливий статус – це маніпуляція", – зазначив Гримчак.

Як повідомляв 5.UA, 14 червня 2017 року Президент України Петро Порошенко заявив, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України. Порошенко сказав: "Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною".

А вже наступного дня у РНБО відбулося засідання, на якому зазначений документ обговорили і в цілому підтримали експерти з зовнішньополітичних, оборонних та безпекових питань, а також представники органів державної влади.

Попередній матеріал
Російський прапор, техніка, москітка: що розгледіли бійці АТО під Станицею Луганською
Наступний матеріал
Кращий антикорупційний стартап: У ProZorro розповіли про перемогу в міжнародному конкурсі
Loading...

Реінтеграція ОРДЛО: в РНБО провели консультації з експертами щодо концепції нового законопроекту

Геращенко про реінтеграцію окупованих територій Донбасу: "МТОТ має отримати більші важелі"

Порошенко внесе до ВР законопроект про реінтеграцію ОРДЛО "найближчим часом" – Геращенко