Ірина Геращенко timenews.in.ua

Геращенко про реінтеграцію окупованих територій Донбасу: "МТОТ має отримати більші важелі"

Уряд України повинен зайняти більш активну позицію щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій, переконана Геращенко

Уряд України має зайняти більш активну позицію в питанні реінтеграції тимчасово окупованих територій. Так думку висловила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на VII Національному експертному форумі "Точки росту" у Києві, повідомляє "Укрінформ".

Політик наголосила: "Уряд має в цьому питанні (реінтеграції тимчасово окупованих територій – Ред.) зайняти більш активну позицію. В Україні створено Міністерство з питань тимчасово окупованих територій, але чи дали їм важелі працювати? Ні, не дали... Це неправильно. Якщо ми дійсно хочемо боротися за ці території, то ми повинні надати міністерству відповідні важелі".

Разом з тим Геращенко наголосила, що реінтеграції окупованих територій можлива лише у "мінському форматі".

"Як ми бачимо питання реінтеграції. Очевидно – через виконання Мінських угод. Вони не є ідеальними. Жоден з вас ніколи не чув ні від українського Президента, ні від української влади, що це ідеальні угоди. Але це ті угоди, які сьогодні є. Це реальність", – заявила Геращенко.

Вона також наголосила на необхідності збереження санкцій про РФ: "Кожне євро, вкладене в санкції, – це інвестиції в миp".

Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше Геращенко заявила, що Президент Петро Порошенко найближчим часом внесе на розгляд Верховної Ради законопроект про реінтеграцію Донбасу.

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Шлях додому": як українські герої повертаються з АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Порошенко внесе до ВР законопроект про реінтеграцію ОРДЛО "найближчим часом" – Геращенко
Наступний матеріал
Лінкявічюс: Країни ЄС досягли консенсусу щодо продовження санкцій проти Росії
Loading...

Президент вручив нагороди військовим медикам і воїнам легендарної 72-ї бригади

"Маємо потримати інтригу": невдовзі Київ та Вашингтон анонсують дату зустрічі Порошенка й Трампа

В Україні офіційно заборонена "георгіївська стрічка"