president.gov.ua

Порошенко: Якщо скасуємо АТО і не дамо військовим діяти адекватно – залишимо Україну беззахисною

Президент підкреслив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій

Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості забезпечення українських військових всіма можливостями у протидії агресії РФ. Про це він сказав в інтерв'ю журналістам під час поїздки на Донеччину, відповідаючи на запитання про можливість скасування АТО та запровадження воєнного стану, інформує прес-служба Президента.

"Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною", – підкреслив Порошенко.

Глава держави також підкреслив, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України.

Він заявив: "За моїм дорученням було розроблено проект законодавчого акту, який називається "Про реінтеграцію окупованих територій Донбасу України". Він охоплює цілу низку заходів і кроків, які треба буде здійснити для забезпечення реінтеграції, для визначення правового режиму".

Президент наголосив, що ключовою позицією є реінтеграція цих територій. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти, народні депутати. Крім того, законопроект базується на умовах, які закріплені у Мінських домовленостях.

Порошенко також зазначив, що разом із підготовкою законопроекту будуть продовжені політико-дипломатичні зусилля, які вже дали результат: для українців відкриті двері ЄС, як визнання ефективності проведення українських реформ за усіма напрямками. Президент також наголосив на необхідності продовження політики санкцій по відношенню до Росії як країни-агресора.

Нагадаємо, 13 червня Олександр Турчинов заявив, що подальше звільнення окупованих територій у рамках формату АТО є неможливим, тож прийшов час "визначити новий формат".

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Шлях додому": як українські герої повертаються з АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Цей Даля Грибаускайте купила за власні кошти": Порошенко передав у АТО перископ від президента Литви
Наступний матеріал
Сучасні авто – в АТО: як змінилась військова медицина за три роки агресії РФ
Loading...

Турчинов повідомив у чому основний акцент законопроекту про зміну формату АТО

"Цей Даля Грибаускайте купила за власні кошти": Порошенко передав у АТО перископ від президента Литви

Порошенко наступного тижня у Вашингтоні зустрінеться з Трампом – АП