5 канал

Всеволод Стеблюк "Айболіт": Наш досвід воєнної медицини вивчають в країнах НАТО

Ми починали війну з совєтських гнилих аптечок, а тепер наш досвід воєнної медицини вивчають в країнах НАТО. Про це розповів доктор медичних наук, професор і полковник Всеволод Стеблюк.

Він лікує тіло й душу — зціляє як лікар, співає як бард. Доктор медичних наук, професор і полковник Всеволод Стеблюк завітає на нічне чаювання. Він лікував ще на першій студентській "Революції на граніті", на сьогоднішньому російсько-українському фронті його знають за позивним "Айболіт". Врятував 80 наших поранених хлопців, яких розстрілювали в "коридорі смерті" під Іловайськом. "Народний герой України" (2015) та Орден Свободи (2016). Лікар Майдану, заступник керівника медичної служби Штабу національного спротиву. Після майдану вступив до лав батальйону "Миротворець" як начальник медслужби батальйону. Від грудня 2014 року — помічник міністра оборони України з медичного напрямку та реабілітації. Створив перший в Україні Центр психофізичної реабілітації при Військово-медичному клінічному центрі професійної патології військовослужбовців Збройних сил.

Про війну та посттравматичний синдром, про різницю між східним та внутрішнім фронтом, про милосердя й жорстокість. Чи зможе лікар Всеволод – "Айболіт" змалювати типові психологічні портрети захисників та агресорів. Почаюємо-побачимо нині", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
"Втеча з балкону не врятувала": чільнику Миколаєва вручили протокол про корупційні дії
Наступний матеріал
Терористи з артилерії вгатили по Сухій Балці: сильні руйнування, загинув місцевий житель
Loading...

Медична реформа: журналісти дізналися, які послуги лікарів будуть платними, а які – безкоштовними

Супрун розповіла, як проходитимуть пологи після медичної реформи

Хто заблокував старт медичної реформи та чи хоче Донбас до НАТО – "Час. Підсумки дня"