Донбас – Україна
Донбас – Україна ukr.media

Порошенко внесе до ВР законопроект про реінтеграцію ОРДЛО "найближчим часом" – Геращенко

  На порядок денний парламенту необхідно ставити не закони про окуповані території, а законопроект про реінтеграцію Донбасу, вважає Геращенко

  Президент України Петро Порошенко внесе на розгляд Верховної Ради законопроект про реінтеграцію Донбасу найближчим часом. Про це заявила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко на VII Національному експертному форумі "Точки росту" в Києві, організованому Інститутом Горшеніна, повідомляє УНІАН.

  Геращенко наголосила, що на порядок денний парламенту необхідно ставити не закони про окуповані території, а законопроект про реінтеграцію окупованих територій Донбасу, "який вже напрацьований і найближчим часом Президент України внесе його на розгляд парламенту".

  "І це буде дуже правильно. І тут вже голосування покаже насправді справжню позицію дуже багатьох людей", – сказала політик.

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 14 червня 2017 року, Президент України Петро Порошенко заявив, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України. Порошенко сказав: "Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною".

  Попередній матеріал
  Земельна реформа: сімейним фермерським господарствам можуть дозволити купівлю до тисячі гектарів
  Наступний матеріал
  Геращенко про реінтеграцію окупованих територій Донбасу: "МТОТ має отримати більші важелі"
  Loading...