play.google.com

Земельна реформа: сімейним фермерським господарствам можуть дозволити купівлю до тисячі гектарів

  У рамках земельної реформи уряд також розглядає можливість купівлі громадянами України до 200 га землі

  Уряд України в рамках земельної реформи розглядає можливість не лише дозволити купівлю громадянами України до 200 га землі, але й можливість покупки до 1 тис. га землі сімейним фермерським господарствам. Про це у четвер, 15 травня, повідомляє УНІАН.

  Як зазначає видання, таку заяву зробив голова Офісу із залучення і підтримки інвестицій при Кабінеті міністрів Даніель Білак на форумі з питань розвитку української економіки в Києві.

  "Існує багато спекуляцій щодо земельної реформи. Я можу розповісти, що планує уряд. Швидко підсумовую: 200 га землі для громадян України. Прем'єр-міністр пішов на компроміс, і, ймовірно, буде доповнення до законопроекту, який дозволить купувати до 1 тис. га землі фермерським господарствам, якими володіють сім'ї", – сказав Білак.

  За словами Білака, земельна реформа не дестабілізує бізнес-модель агрохолдингів, оскільки вони продовжать співпрацю з тими самими власниками землі, з якими співпрацюють на даний момент. При цьому лібералізація земельного ринку дасть змогу залучити значні інвестиції в економіку держави, а громадянам – вільно розпоряджатися своєю землею.

  Як повідомляв 5.UA, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман допускає можливість продажу землі в обмеженій кількості за умови, що купуватимуть її громадяни України. 

  Попередній матеріал
  Ворог обстріляв житлові квартали Мар'їнки з заборонених "Градів-Партизан" – СЦКК
  Наступний матеріал
  Порошенко внесе до ВР законопроект про реінтеграцію ОРДЛО "найближчим часом" – Геращенко
  Loading...

  Гройсман: Під час оформлення земельних ділянок на місцях є тотальні зловживання землею

  Тимчук: Мітинг проти земельної реформи погіршує ситуацію на Одещині

  Гройсман про земельну реформу: Категорично проти продажу землі агрохолдингам та іноземцям