5 канал

Тимчук: Мітинг проти земельної реформи погіршує ситуацію на Одещині

  На думку нардепа, провокація "повстання" у стінах парламенту – якраз те, чого бракувало деструктивним елементам для масштабної дестабілізації

  Нагнітання істерії навколо земельної теми і провокація "повстання" у стінах парламенту сприяє різкому погіршенню ситуації в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Про це написав на сторінці у Facebook координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук.

  "Група ІС постійно моніторить ситуацію в регіонах на предмет виявлення ризиків, які можуть спровокувати дестабілізацію. Згідно з нашими даними, нагнітання істерії навколо земельної теми різко погіршує ситуацію в Херсонській і Миколаївській областях, а в Одеській – її майже гарантовано "підбурить" до некерованого стану", – написав Тимчук.

  Він зазначив, що на Одеську область впливає одразу кілька негативних чинників, багато з яких на слуху. Зокрема, це помітний вплив "русского мира" і наявність антиукраїнських організацій, нелояльність чималої частки місцевих бонз, а також пряме мовлення російських телеканалів у районах, що межують з Придністров'ям.

  "На додаток до цього (про що багато хто забуває, піддаючись шарму самої Одеси) аграрні райони Одеської області є найбільш проблемними у країні (!) з ряду соціально-економічних показників. Наприклад, згідно зі свіжими даними статистики, 4 райони Одеської області – у десятці найгірших в Україні за рівнем середньої зарплати. Ще 7 районів зовсім недалеко від них відійшли, ситуація там непроста. Й аграрна тема сприймається як суперактуальна, оскільки робочих місць в інших сегментах там немає", – констатував народний депутат.

  Координатор "ІС" зазначив, що зараз на людей, які отримують у середньому 100 доларів орендної плати за пай на рік, навалилося дуже багато інформації: хтось обіцяє золоті гори, хтось лякає, що ці "золоті гори" вкрадуть аферисти.

  "Люди вже розігріті. Провокація "повстання" у стінах парламенту – це якраз те, чого бракувало деструктивним елементам для масштабної дестабілізації... Не можна кидатися словами, які дають усі карти в руки тим, хто давно мріє дестабілізувати південь України. Не можна паралельно піаритися на закликах до європейських цінностей, і тут же закликати до кривавої бійні", – резюмував Тимчук.

  Як повідомляв 5.UA, під Верховною Радою розпочався численний мітинг представників Аграрної партії. Мітингувальники вимагають не узаконювати продаж землі.

  Попередній матеріал
  "Россия-1" та "Life News" зняли чергову "сенсацію", намагаючись видати бойовиків за бійців АТО – розвідка
  Наступний матеріал
  Парубій пропонує у четвер поновити курс України на членство в НАТО
  Loading...

  "Година смерті": у 50 містах України вимагали проведення медичної реформи

  "Друга та третя черга сміттєзвалища": чим так обурені криворіжці

  Гройсман про земельну реформу: Категорично проти продажу землі агрохолдингам та іноземцям

  "Мантії недоброчесних суддів" під будівлею ВККС: чого вимагають пікетувальники

  "Нащо ви нас захопили! Ми ж працювали нормально" – жителі окупованої Керчі вимагають виплати зарплат

  "На тебе вже зачекався Каддафі": напередодні візиту Путіна у Парижі відбувся мітинг