5 канал

Неспокій у Дніпрі: містяни мітингують проти призначення "беркутівця" на посаду в поліції

27 травня 2017 року міський голова Дніпра Філатов призначив головою муніципальної поліції екс-беркутівця часів Майдану Андрія Ткаченка

У Дніпрі тривають протести. Люди вийшли через призначення колишнього "беркутівця" Андрія Ткаченка на посаду керівника муніципальної поліції. Його, нагадаємо, призначив міський голова Борис Філатов.

У четвер, 1 червня, обурені містяни влаштували мітинг під стінами мерії. Він триває уже кілька годин у форматі "відкритого мікрофону", тобто кожен охочий може висловити свою думку. Серед учасників акції зокрема і учасники АТО. Активісти кажуть: "Ми проти реставрації режиму Януковича в локальному режимі".

"Цю посаду має займати ветеран війни, а не командир "Беркуту", – переконаний і Роман Зіненко, учасник АТО.

Зазначимо, що саме від сьогодні офіційно починає працювати Андрій Ткаченко. Відтак, керівник муніципальної поліції провів спілкування з журналістами, під час якого наголосив, що він не винен у побитті активістів Майдану в Києві у 2014 році та його ім'я нині не фігурує у жодній з кримінальних справ, що пов'язані з розгоном Майдану. 

Як виправдовувався та у чому запевняв журналістів новопризначений чільник муніципальної поліції - дивіться у сюжеті:

Нагадаємо, 27 травня 2017 року міський голова Дніпра Філатов призначив головою муніципальної поліції екс-беркутівця часів Майдану Андрія Ткаченка, що замінить на посаді добровольця Кирила. Він це пояснив тим, що "ми живемо у складний час". 

Попередній матеріал
"Показуємо, хто тут господар": як бійці АТО повзучим наступом взяли нові позиції
Наступний матеріал
23-річна Ганна Калинчук розповіла, як стала в.о.директора департаменту з питань люстрації
Loading...