Беркут 5.ua

Громадський активіст прокоментував призначення "беркута" часів Майдану в команду Філатова

Жоден "беркут" не дав покази про тих "беркутів", які вбивали, сказав активіст

27 травня 2017 року міський голова Дніпра Філатов призначив головою муніципальної поліції екс-беркутівця часів Майдану Андрія Ткаченка, що замінить на посаді добровольця Кирила. Він це пояснив тим, що "ми живемо у складний час". Таке призначення в ефірі "5 каналу" прокоментував громадський активіст Родіон Шовкошитний. 

"Самі розумієте, яка була реакція. Але. Хто такий Філатов. Філатов став мером, бо був вибір він або Вілкул. Вибрали його. Коли він написав цей пост, реакція була негативна. Йому почали писати багато волонтерів, багато ветеранів АТО, про те, що Борисе Альбертовичу, змініть своє рішення, бо це неприпустимо. Були емоційні пости, були більш ніж емоційні пости, по суті вони зводилися до одного… Дніпровський "беркут" завжди фігурував, як один із найгірших "Беркутів".

Він також додав: "Зараз багато пішло реакції, що давайте не будемо під одну гребінку, були і гарні "беркути". Пробачте, але, здається, жоден "беркут" не дав покази про тих "беркутів", які вбивали. Тобто ті умовно хороші "беркути", яких нам намагаються явити, ніхто не дав показів, не знаю, не бачив".

Дивіться повне відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
Потрощені авто, вибиті шибки, прорив труби: що сталося та як це коментують у "Київенерго"
Наступний матеріал
У Києві стартує експеримент "Чесна парковка" – що передбачено
Loading...