Паркування у столиці
Паркування у столиці 5 канал

У Києві стартує експеримент "Чесна парковка" – що передбачено

В експерименті поки що задіяно п'ять столичних парковок

З наступного тижня у столиці стартує експеримент з назвою "Чесна парковка". Про це інформує "5 канал".

Громадські активісти разом із комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" вирішили підрахувати, скільки насправді коштів надходить до міського бюджету з паркувальних майданчиків Києва.

В експерименті задіяно п'ять парковок, а саме – на площі Івана Франка, вулицях Басейній, Володимирській та Прорізній, а також на Софійській площі.

Усі майданчики обладнають пристроями для безготівкового розрахунку та камерами відеоспостереження. Працюватимуть там і спеціально навчені паркувальники. Триватиме цей експеримент у столиці до середини вересня. Якщо він буде вдалим, у такий спосіб у столиці облаштують і решту парковок.

"Цим ми сподіваємося побачити, яким будуть надходження від паркування та скільки місто зможе отримувати коштів від такої парковки", – зазначає організаторка експерименту Оксана Величко.

"Ми хотіли би для громади презентувати, скажімо, взірець нового паркувальника. По завершенню цього експерименту ми будемо мати еталон паркувальника, який дальше будемо просувати на всі паркувальні майданчики столиці", – додає в.о. директора КП "Київтранспарксервіс" Валентин Касапчук. 

Попередній матеріал
Громадський активіст прокоментував призначення "беркута" часів Майдану в команду Філатова
Наступний матеріал
Телеведучий розповів як не стати жертвою інформаційної війни
Loading...