5 канал

23-річна Ганна Калинчук розповіла, як стала в.о.директора департаменту з питань люстрації

Найближчим часом відбудеться офіційне призначення на посаду головного люстратора України Анастасії Задорожної

В ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" член ГО "Громадський люстраційний комітет" Ганна Калинчук прокоментувала своє призначення на посаду виконувача обов'язків директора департаменту з питань люстрації: "Моє обіймання цієї посади взагалі відбулося в рамках державної служби у дуже безпрецедентний спосіб, тому що жоден формат команди не демонстрував такого, коли працівники власним колективом з'ясували для себе кого вони хочуть бачити. Особа, яка не те що буде керувати ними, а яка буде модерувати їхню роботу".

"Міністр не заперечував проти призначення мого на цю посаду і, власне, це не було таке призначення у так би мовити в стандартному значенні, тому що я не мала обіймати цю посаду, але виконувати лише обов'язки, тобто мого призначення на цю посаду не відбулося", – додала Калинчук.

"На моє переконання, для того, щоби обіймати цю посаду, вік, по суті, не має ніякого значення. Має значення твоя мотивація і мета, і цілі, які ти хочеш досягти. Чому співрозмірність того, що така молода особа може обіймати цю посаду, тому що варто лише переглянути, яким колом повноважень власне наділена ця особа. У мене чи навіть у Тетяни Козаченко, чи зараз у Анастасії немає права люструвати когось", – зауважила вона.

Крім того, Калинчук повідомила, що за кілька днів відбудеться офіційне призначення на посаду головного люстратора України Анастасії Задорожної.

"Зараз Департамент з питань люстрації пройшов вже тричі конкурс на посаду директора департаменту і знайшов свого переможця, нашу колегу, яка працювала з нами впродовж року, Анастасію Задорожну. І власне на днях має відбутися її офіційне призначення на цю посаду", - сказала вона.

23-річна Ганна Калинчук народилася у Бориславі Львівської області. Закінчила Національну Острозьку академію, працювала в адвокатському об'єднанні "Юридична компанія "Капітал". Раніше обіймала посаду помічниці директора департаменту з питань люстрації Тетяни Козаченко

Попередній матеріал
Неспокій у Дніпрі: містяни мітингують проти призначення "беркутівця" на посаду в поліції
Наступний матеріал
"Яндекс" закриває офіси в Україні – ЗМІ
Loading...

Петренко: Україна почала стягувати з "Газпрому" перші суми штрафу

Мін'юст: ЄСПЛ визнав прийняття правової позиції України за першим позовом проти РФ

Мін'юст заарештував рахунки "Укргазвидобування"

Нові критерії Мін'юсту: Доступ до державних реєстрів заблоковано 150 державним реєстраторам і нотаріусам

Вища рада правосуддя звільнила з посади екс-керівника Колесниченка

Очільник Мін'юсту прокоментував останні "проросійські" рішення Інтерполу