фото АПУ

Реінтеграція ОРДЛО: в РНБО провели консультації з експертами щодо концепції нового законопроекту

  Нині надійшло багато пропозицій та зауважень, більшість з яких будуть враховані для підготовки остаточної версії проекту

  Рада національної безпеки та оборони збирається подати на розгляд Президенту Петру Порошенку законопроект щодо відновлення державного суверенітету на окупованій частині Донбасу. Так, сьогодні 15 червня 2017 року в апараті РНБО відбувся анонсований Турчиновим круглий стіл з експертами, на якому обговорили законопроект "Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей" . Про це УНІАН повідомили у прес-службі Ради нацбезпеки.

  Експерти, яких залучили до обговорення, спеціалізуються на зовнішньополітичних, безпекових та оборонних питаннях. В обговоренні також взяли участь представники державних органів України. За словами заступника секретаря РНБО Олександра Литвиненка, відбулась професійна дискусія, в результаті якої "концепція закону в цілому була підтримана".

  "У той же час надійшло багато пропозицій та зауважень, більшість з яких будуть враховані для підготовки остаточної версії проекту, що буде поданий Президенту України для внесення до парламенту", – наголосив він.

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 14 червня 2017 року, Президент України Петро Порошенко заявив, що доручив розробити законопроект щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу, який передбачатиме низку заходів із повернення окупованих територій України. Порошенко сказав: "Якщо ми скасуємо АТО і в той же час не надамо військовим права діяти адекватно в умовах агресії – залишимо Україну беззахисною".

  Попередній матеріал
  "Україна на форпості західної цивілізації": Найбільшою підтримкою буде пришвидшення інтеграції в НАТО - Парубій
  Наступний матеріал
  "Очищення триває": у Дніпровському районі столиці зносять МАФи
  Loading...

  Як вплине майбутня зустріч Порошенка та Трампа на шанси України повернути ОРДЛО – "Час. Підсумки дня"

  Геращенко про реінтеграцію окупованих територій Донбасу: "МТОТ має отримати більші важелі"

  "Маємо потримати інтригу": невдовзі Київ та Вашингтон анонсують дату зустрічі Порошенка й Трампа