Мартин Якуб
Мартин Якуб Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник Мартин Якуб в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Читайте по-русски
Почаюємо про український детектив та покоління ґаджетів і "ну-дуже-шортрідів"; про читаючих і не читаючих та про мудрих і дурних; про вміння аналізувати та вроджений талант недумання; про атомізовану спільноту анархістів та сучасний народ

У категорії вітчизняного "pulp fiction – кримінальне чтиво" найгучніший дебют 2018-го належить Мартинові Якубу, який нині завітає до нас почаювати вночі. Хтось устиг наректи нашого гостя навіть українським Конан Дойлем. Його детективний роман "Мертві моделі" здобув Другу премію видавництва "Смолоскип" і схвальну критику. А під цим літературним псевдонімом на честь двох прадідів ховається ще один автор – професійний фотограф і бізнесмен зі світу реклами Василь Шульга, чию книгу "Invisible photo business" знають вітчизняні фотопрофі та фотоаматори.

Про український детектив та покоління ґаджетів і "ну-дуже-шортрідів"; про читаючих і не читаючих та про мудрих і дурних; про уміння аналізувати та вроджений талант недумання; про атомізовану спільноту анархістів та сучасний народ. Про все це почаюємо з Мартином Якубом вже о 23:10.

Попередній матеріал
ГПУ викличе Сергія Лещенка на допит – йому можуть повідомити про підозру
Наступний матеріал
Подяка від Юнкера та настанови наступнику: подробиці візиту Порошенка до Брюсселя
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": історик, громадський діяч, письменник та філософ Густав Водічка на "5 каналі"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник і культуролог Олександр Михед в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": письменник Марк Лівін в ефірі "5 каналу"