Анастасія Мельниченко
Анастасія Мельниченко Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": журналістка і письменниця Анастасія Мельниченко в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Читайте по-русски
Почаюємо про психоз наших днів; про ініціативи "меншовиків" та патерналістські апетити "більшовиків"; про силу та "реваншизм" та про крах лібералізму і традиційної демократичної матриці над мінним полем неосовка

Зачаює нині в нас журналістка і водночас письменниця Анастасія Мельниченко. Вона також голова громадської організації "STUDENA", яка опікується питаннями гендерної рівності, правами людини, соціальною адаптацією жертв конфлікту на сході, мобілізацією громадян та зниженням рівня агресії в суспільстві. Анастасія Мельниченко ініціювала в соцмережах флешмоб-соціальну акцію #яНеБоюсяСказати. А потім він вийшов за межі України та переріс у відверту книжку для підлітків і батьків про насильство, цькування, стереотипи поведінки.

Опікувалася проектом-фестивалем "Від країни до України", який мандрував сходом нашої держави. Настя власними силами розбудовує творчий хутір Хрулі-на-Сулі (Полтавська область).

Має за плечима навчання в Київському університеті (журналістика), в Києво-Могилянській академії (археологія та історія) та Українському Католицькому університі (магістерка за спеціальністю "Управління некомерційною організацією").
І в розмовах, і в текстах для Анастасії не існує табуйованих тем.

Про психоз наших днів; про ініціативи "меншовиків" та патерналістські апетити "більшовиків"; про силу та "реваншизм"; про суспільство без правил і відповідальності та про крах лібералізму і традиційної демократичної матриці над мінним полем неосовка.

Чаюємо з Анастасією Мельниченко о 23:10

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2146734878774009&id=1088283441285830"]

Попередній матеріал
Надія Савченко вперше після звільнення прийшла у Верховну Раду
Наступний матеріал
Право на зручну гойдалку: в Кропивницькому відкрили перший інклюзивний дитмайданчик
Loading...