Ірина Швайдак
Ірина Швайдак Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": авторка та вокалістка групи "Один в Каное" Ірина Швайдак в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Читайте по-русски
Почаюємо про ціни й цінності у нинішній час; про сумну українську лірику та оптимізм; про те, що треба розповісти людям зі сцени і що хоче сказати Василю Голобородьку сьогодні

До нас нині завітає на чай лірично-романтична гостя – Ірина Швайдак. Вона – авторка та вокалістка групи "Один в Каное". Спочатку Ірина Швайдак навчилася в музшколі гри на фортепіано. Потім здобула професію на факультеті філології Львівського національного університету та склала магістерку в Українському католицькому університеті. Потім опанувала гітару та почала писати пісні, поєднувати їх із роботою в літературній студії реабілітаційного центру для молоді. А потім переключила життєві сили на сцену. Їхня група "Один в Каное" заснована 2010 року у Львові. 2016-го випустили дебютний альбом і ще два сингли – нині. Інді-сцена отримала оригінальний бенд.

Про ціни й цінності у нинішній час; про сумну українську лірику та оптимізм; про те, що треба розповісти людям зі сцени і що мала Іра на увазі, коли 2015 року казала: "Важливо розмежовувати образ митця і те, що він творить", і що хоче сказати Василю Голобородьку сьогодні.

В каное нас нині буде двоє – о 23:10 гостюємо Ірину Швайдак.

Попередній матеріал
Очільник Львівської ОДА Синютка оголосив про відставку
Наступний матеріал
Попередній звіт "Місії Канада-2019" щодо ІІ туру президентських виборів в Україні
Loading...

"ЗА ЧАЙ.СОМ": клавішник, співак, композитор і продюсер Павло Крахмальов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": фронтмен "Другої Ріки" Валерій Харчишин в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.СОМ": електропоп-неофолк співачка Кіра Мазур в ефірі "5 каналу"