Саїд Ісмагілов
Саїд Ісмагілов Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": один із головних мусульман України шейх Саід Ісмагілов в ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про те, який він, іслам в Україні, кого ж і за що судять окупанти в захопленому Криму і чи є серед кримських татар ісламісти-терористи

"Шейх Саід Ісмагілов – муфтій Духовного управління мусульман України "Умма", один з мусульманських духовних лідерів України, президент ВГО "Український центр ісламознавчих досліджень", голова мусульманської громади "Нур" міста Донецьк. Несподіваний гість чайної церемонії? Мусульманин, араб, ісламіст – а у чому різниця?! Пересічний постсовєтський православний атеїст легко заплутається у цьому трикутнику. У чому конфлікт сунітів і шиїтів – взагалі якесь тригонометричне рівняння з усіма невідомими.

Який він, іслам в Україні, кого ж і за що судять окупанти в захопленому Криму і чи є серед кримських татар ісламісти-терористи? І це ще ні слова про Сирію чи світовий джихад! У нас безліч питань неофіта – то ж почаюємо з філософом та муфтієм Саід Ісмагіловим", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме вчений-ісламознавець, один з мусульманських духовних лідерів України, відомий громадський діяч Ісмагілов Сергій Валерійович, або шейх Саід Ісмагілов.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 2 березня 2017 року.

Довідка.

Народився 9 серпня 1978 року у місті Донецьк. Татарин. У 1993 році вступив до Донецького політехнічного технікуму на факультет технічної механіки, який закінчив в 1997 році. Вищу релігійну освіту отримав на теологічному факультеті Московського вищого духовного ісламського коледжу (нині — Московський ісламський університет), який з відзнакою закінчив у 2001 році, отримавши звання імам-хатиб.

Володіє 4 мовами: українська, російська, татарська, арабська. У 2002 році вступає на факультет філософії і релігієзнавства Донецького державного інституту штучного інтелекту, який успішно закінчує в 2007 році і має два дипломи: бакалавра філософії та магістра релігієзнавства.

Саїд Ісмагілов
Саїд ІсмагіловFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
У ЄС захоплені тим, що відбувається в Україні протягом останніх років – Фреллесен
Наступний матеріал
Смертельні "сині кити": Кіберполіція врятувала від самогубства ще двох завербованих підлітків

Коли в Росії впаде режим, то зникнуть і 85% підтримки Путіна - екс-депутат Держдуми

Винницький: Українці вміють творити й винаходити, виробляти й продукувати неймовірні речі

Кувалдін: "Нам пороблено" - це відмазка інфантильних людей

Івасюк: Мафію в медицині здолати можна, задіявши РНБО

Стратегічний аналітик: Небезпечним є внутрішній інформаційний фронт "гібридного" ТБ

Відомий режисер пояснив, якою має бути державна культурна пропаганда