5 канал

Стратегічний аналітик: Небезпечним є внутрішній інформаційний фронт "гібридного" ТБ

Небезпечним є внутрішній інформаційний фронт "гібридного" телебачення, який породжує хаос та деморалізацію. Таку думку в ефірі передачі "ЗА ЧАЙ.COM" висловив український сучасний філософ, публіцист та стратегічний аналітик Сергій Дацюк.

Поет від філософії, публіцист та стратегічний аналітик Сергій Дацюк пояснив нам світ, у якому ми опинилися і куди ми йдемо, яку стратегію може зреалізувати народ, який так і не хоче навчитися вибирати собі ефективних поводирів та управлінців і чому суспільна ентропія розсіює енергію креативного класу. Чаювали з майстром стратегічного консалтингу Сергієм Дацюком.

Довідка.

У 1991 закінчив філософський факультет Київського університету ім. Т.Шевченка. Написав численні філософські статті та есе, також автор інтернет-книг. Свої роботи пише українською та російською мовами.

З квітня 2000 року самостійно працює на ринку комерційного консалтингу. З 2002 до цього часу разом з партнером Костянтином Матвієнком працює у власній корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика", що займається стратегуванням інфраструктурних корпорацій, розробкою стратегічних документів для міст та держави.

Попередній матеріал
У Сумах до Дня святого Валентина влаштували благодійну акцію "Кров=Любов"
Наступний матеріал
Шість залпів та хвилина мовчання: Порошенко вшанував пам'ять воїнів-афганців
Loading...

Відомий режисер пояснив, якою має бути державна культурна пропаганда

На Берлінському кінофестивалі фільм про українського кінорежисера Олега Сенцова зустріли з аншлагом

Режисер і продюсер Ахтем Сеітаблаєв: Як в Україні зароджується емоційний епос про кіборгів