Порошенко вшанував воїнів-афганців
Порошенко вшанував воїнів-афганців фото АПУ

Шість залпів та хвилина мовчання: Порошенко вшанував пам'ять воїнів-афганців

15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У середу, 15 лютого, Президент України Петро Порошенко взяв участь в церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу українцям, полеглим в Афганістані. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Як стало відомо, у заході також взяли участь прем’єр-міністр Володимир Гройсман, голова Верховної Ради Андрій Парубій, члени уряду, військові, представники громадських організацій.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Воїни Почесної варти відсалютували шістьма залпами, пролунав Державний Гімн України.

Порошенко вшанував воїнів-афганців
Порошенко вшанував воїнів-афганцівфото АПУ

Під час звернення з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Порошенко зазначив, що українські воїни з честю виконали свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм.

"Покоління, обпалене полум’ям збройних конфліктів, стало активним учасником розбудови Української держави. Воїни-афганці сказали своє вагоме слово під час Революції Гідності, їх бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі з російським агресором за незалежність і територіальну цілісність України", – зазначив Президент.

Він також подякував ветеранам за мужність в нинішній обороні рідної землі, допомогу Збройним Силам, за досвід, який передають молодому поколінню захисників України.

Порошенко вшанував воїнів-афганців
Порошенко вшанував воїнів-афганцівфото АПУ

Нагадаємо, через афганську війну пройшли близько 160 тис. українців, багато з яких загинули. Воїни-"афганці" також були серед перших, хто долучився до захисту Батьківщини на Донбасі.

Попередній матеріал
Стратегічний аналітик: Небезпечним є внутрішній інформаційний фронт "гібридного" ТБ
Наступний матеріал
Нарада щодо стану виконання органами прокуратури у 2016 році покладених функцій і завдань - відео

Суми вшанували пам'ять воїнів-афганців

"Афганці" одні з перших долучилися до захисту Батьківщини на Донбасі - Порошенко

Порошенко присвоїв звання Героя України воїну-"афганцю" Олегу Міхнюку, який загинув на Донбасі