Лариса Денисенко
Лариса Денисенко Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": письменниця, адвокат та телеведуча Лариса Денисенко у ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про молоду кров у державних справах і чому їм загрожує небезпека "дуже швидко перетворитися на цю неосовкову отару"

"Колись Лариса Денисенко сказала: "Зараз прийшли у політику люди з мертвими очима. А що можна сподіватися від зомбі?" Що ж і як змінилося відтоді? Почаюємо – дізнаємося в успішної письменниці та водночас міжнародного юриста Лариси Денисенко. Про право й самосуд, про те, чому правда програє брехні пропаганди, про молоду кров у державних справах і чому їм загрожує небезпека "дуже швидко перетворитися на цю неосовкову отару". Про ненависть до ворога та емпатію, про виклик вистояти у війні чи втекти. Письменниця, загартована Мінюстом і телевізором Лариса Денисенко нині", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме українська письменниця, адвокат, правозахисник, телеведуча Лариса Денисенко.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 4 квітня 2017 року.

Довідка.

Має литовсько-грецьке походження з домішками угорської, польської, ромської та української крові. Українську мову опанувала в 23 роки, коли почала працювати в Міністерстві юстиції України. Закінчила юридичний факультет КНУ ім. Шевченка, Центрально-Європейський Університет (Будапешт), курс законопроектування при Мін'юсті Нідерландів.

Веде адвокатську практику. Має ліцензію здійснювати практику в Торонто та Оттаві щодо справ, пов'язаних з біженцями та мігрантами. Є одним із адвокатів, які представляють інтереси громадян в Європейському суді з прав людини у Страсбурзі. Працювала директором департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України, радником міністра юстиції, науковим консультантом парламентських комітетів, очолювала національне відділення міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

Лариса Денисенко
Лариса ДенисенкоFacebook / За Чай.com

Попередній матеріал
Україна та Латвія домовилися про співпрацю у сфері екології та працевлаштування членів сімей дипломатів
Наступний матеріал
У Латвії очікують, що влітку українці подорожуватимуть до ЄС без віз
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник, журналіст та етнополітолог Микола Рябчук у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": журналістка та письменниця Оксана Форостина в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник-фантаст Ян Валетов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": критик, письменник та професор Володимир Панченко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник та дослідник історії Роман Коваль у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": донецький політолог та публіцист Станіслав Федорчук у ефірі "5 каналу" о 23:10