Лариса Денисенко

"ЗА ЧАЙ.COM": письменниця, адвокат та телеведуча Лариса Денисенко у ефірі "5 каналу" о 23:10

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" поговоримо про молоду кров у державних справах і чому їм загрожує небезпека "дуже швидко перетворитися на цю неосовкову отару"

"Колись Лариса Денисенко сказала: "Зараз прийшли у політику люди з мертвими очима. А що можна сподіватися від зомбі?" Що ж і як змінилося відтоді? Почаюємо – дізнаємося в успішної письменниці та водночас міжнародного юриста Лариси Денисенко. Про право й самосуд, про те, чому правда програє брехні пропаганди, про молоду кров у державних справах і чому їм загрожує небезпека "дуже швидко перетворитися на цю неосовкову отару". Про ненависть до ворога та емпатію, про виклик вистояти у війні чи втекти. Письменниця, загартована Мінюстом і телевізором Лариса Денисенко нині", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме українська письменниця, адвокат, правозахисник, телеведуча Лариса Денисенко.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 4 квітня 2017 року.

Довідка.

Має литовсько-грецьке походження з домішками угорської, польської, ромської та української крові. Українську мову опанувала в 23 роки, коли почала працювати в Міністерстві юстиції України. Закінчила юридичний факультет КНУ ім. Шевченка, Центрально-Європейський Університет (Будапешт), курс законопроектування при Мін'юсті Нідерландів.

Веде адвокатську практику. Має ліцензію здійснювати практику в Торонто та Оттаві щодо справ, пов'язаних з біженцями та мігрантами. Є одним із адвокатів, які представляють інтереси громадян в Європейському суді з прав людини у Страсбурзі. Працювала директором департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України, радником міністра юстиції, науковим консультантом парламентських комітетів, очолювала національне відділення міжнародної антикорупційної організації Transparency International.

Лариса Денисенко

Попередній матеріал
Україна та Латвія домовилися про співпрацю у сфері екології та працевлаштування членів сімей дипломатів
Наступний матеріал
У Латвії очікують, що влітку українці подорожуватимуть до ЄС без віз

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник, журналіст та етнополітолог Микола Рябчук у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": журналістка та письменниця Оксана Форостина в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник-фантаст Ян Валетов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": критик, письменник та професор Володимир Панченко в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": письменник та дослідник історії Роман Коваль у ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": донецький політолог та публіцист Станіслав Федорчук у ефірі "5 каналу" о 23:10