Офіційний візит
Офіційний візит president.gov.ua

Україна та Латвія домовилися про співпрацю у сфері екології та працевлаштування членів сімей дипломатів

  Домовленості між країнами були укладені в рамках офіційного візиту Петра Порошенка до Латвійської Республіки

  У рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Латвійської Республіки у присутності лідерів двох країн було підписано угоду про двостороннє співробітництво в галузі охорони навколишнього природного середовища. Про це повідомляє прес-служба Президента.

  Угоду між Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки підписали міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та міністр захисту навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки Каспарс Герхардс. 

  Як зазначено у повідомленні прес-служби, документ спрямований на посилення співробітництва в галузі охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів, а також взаємодії сторін з метою вирішення регіональних і глобальних екологічних проблем. 

  Угода передбачає обмін інформацією, досвідом та кращими практиками; обмін досвідом в удосконаленні управління і нормативних актів в галузі охорони навколишнього природного середовища; реалізацію спільних проектів; обмін візитами посадових осіб і експертів.

  Також міністр закордонних справ України Павло Клімкін та міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс досягли домовленості (у формі обміну нотами між Кабінетом міністрів України та Урядом Латвійської Республіки) про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей співробітників дипломатичних представництв та консульських установ. Документ регулюватиме питання (дозволятиме) працевлаштування на принципі взаємності членів сімей працівників закордонних дипломатичних установ України та Латвії у приймаючій державі відповідно до її законодавства.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко з офіційним візитом перебуває у Латвії.

  Попередній матеріал
  Напередодні вбивства Вороненкова у нього мала відбутися таємна зустріч зі знайомим з Москви – ЗМІ
  Наступний матеріал
  "ЗА ЧАЙ.COM": письменниця, адвокат та телеведуча Лариса Денисенко у ефірі "5 каналу" о 23:10
  Loading...

  Зустріч з представниками ЗМІ президентів Латвії та України – відео

  У Ризі розпочалася зустріч Президентів України та Латвії

  Президент посилив охорону іноземних посольств і консульств в Україні