YouTube
YouTube Фото із відкритих джерел

В YouTube проти України активізувалися російські "ботоферми" – заява Єврокомісії

  Читайте по-русски
  За три місяці було заблоковано більш як 20 YouTube-каналів

  Єврокомісія оприлюднила доповідь у рамках реалізації Кодексу поведінки інтернет-платформ проти дезінформації, який мав на меті узагальнити дії платформ у боротьбі з дезінформацією щодо вакцинації і боротьби з COVID-19. Цей документ оприлюднено на сайті Єврокомісії, повідомляє "Укрінформ".

  У той же час стало відомо, що тематичну доповідь від платформи Gооgle "опосередковано" засвідчив сплеск активності російських "ботоферм" в YouTube, який був спрямований проти України, наприкінці минулого і на початку поточного року.

  Така інформація оприлюднена в оперативній доповіді Gооgle, що додається до документа Єврокомісії. Зокрема, в доповіді Gооgle наводяться такі дані:

  • Листопад 2020 року: було зупинено діяльність 10 YouTube-каналів у рамках розслідування скоординованих операцій, пов'язаних з Росією.
  • Грудень 2020 року: було зупиненено діяльність одного YouTube-каналу і одного рекламного аккаунту, які розміщували контент, критичний до української влади.
  • Січень 2021 року: було зупинено діяльність 12 YouTube-каналів у рамках розслідування операцій впливу, пов'язаних з Україною.

  Як стало відомо, "недружні" дії російських "ботоферм" були спрямовані не тільки проти України, а й проти Заходу, включаючи ЄС, США і Велику Британію, проти діяльності ключових міжнародних організацій, а також мали на меті дискредитацію міжнародних зусиль щодо організації вакцинації проти коронавірусу.

  Нагадаємо, що у минулому місяці проросійські пропагандистські відео зникли з топів у TikTok, адже соцмережа видалила теги, пов'язані з ними.

  Попередній матеріал
  Імунолог розповів, кого щеплюватимуть вакциною Pfizer в Україні
  Наступний матеріал
  АМКУ порадив заправкам знизити ціни на паливо
  Loading...

  У нас багато центрів, але що вони робитимуть, поки незрозуміло – експерт з інформбезпеки про ЦПД

  TikTok видалив низку проросійських хештегів – військовий

  Метод "тухлого оселедця": як окупанти на Донбасі змушували людей повірити в "рускій мір"

  Як планувалися інформаційні спецоперації проти України – "Таємниці війни"

  В Мінцифри хочуть блокувати відеоігри, які можуть "шкодити інтересам України"

  "Бій за глядача": Тополя розповів, як витіснити Росію з українського інфопростору