Роман Вінтонів (Майкл Щур)
Роман Вінтонів (Майкл Щур) 5 канал

Майкл Щур: "Створюйте якомога більше українського контенту, це єдиний спосіб витіснити Росію з інформаційного поля"

Читайте по-русски
Ведучий "Телебачення Торонто" закликає українських авторів створювати більше контенту, навіть якщо він і не українською

Щоб витіснити Росію з українського інформаційного простору, автори мають створювати більше українського контенту, навіть іншими мовами. Про це в ефірі ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі" сказав автор та ведучий "Телебачення Торонто" Роман Вінтонів (Майкл Щур).

"Нам треба більше українського контенту, більше україномовного контенту. Ми маємо сприйняти ці реалії, що ми конкуруємо за глядача. Немає кордонів інформаційних між Україною і Росією, і ми змушені вигризати. Якщо ви створюєте або думаєте створювати контент – створюйте. Ви не впевнені в тому, чи він якісний? Створюйте, пробуйте якомога більше. Нам треба дуже багато українського контенту, виробленого тут. Не так важливо, якою мовою, хоча я більше за українську мову, але ми маємо. Це єдиний спосіб витіснити з українського інформаційного поля російський контент", – наголосив він.

На запитання, як він оцінює успіх каналів Дурнєва та Шарія на Youtube, Вінтонів відповів, що на російськомовних каналах завжди є відсоток російських та російськомовних глядачів.

"Цей відсоток може коливатися. Ми дивилися по різних платформах, він може коливатися від 40 до 60 відсотків. Так, російськомовної аудиторії справді більше – це не тільки росіяни. Ми говоримо навіть не про російськомовну аудиторію, а про аудиторію, яка розуміє російську мову. Так само тих, хто розуміє англійську чи іспанську, набагато більше, ніж тих, хто цими мовами розмовляє", – пояснив він.

Вінтонів додав, що автори таких каналів від початку можуть розраховувати на більшу аудиторію.

"Це не тільки Росія. Це і колишнє СНД, це і Захід, де так само частина людей розуміють російську мову", – сказав він.

Він також зазначив, що в "Телебачення Торонто" приблизно 10% закордонних глядачів.

Дивіться повний запис програми "Кондратюк у понеділок":

Нагадаємо, в грудні воєнний аналітик Олександр Сурков в ефірі спецпроєкту "Таємниці війни" на "5 каналі" розповів про інформаційно-психологічну війну Росії проти української армії.

Попередній матеріал
Резолюція про імпічмент Трампа зібрала 218 підписів – його розглянуть 13 січня
Наступний матеріал
"Українською, будь ласка" – чи готові заклади до обслуговування державною мовою та що про це думають українці
Loading...