Маруся Звіробій
Маруся Звіробій eurosolidarity.org

Звіробій про активізацію проросійських блогерів: "Це наслідок того, що виграє телевізор Медведчука"

Читайте по-русски
Ветеранка Російсько-Української війни Олена Біленька вважає, що російським каналам в Україні давно треба "вкрутити гайки"

Через відсутність протидії інформаційній війні і безперешкодну роботу низки проросійських пропагандистських телеканалів Україна програє в інформаційні війні проти Росії. Про це ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказала ветеранка Російсько-Української війни, волонтерка, інструктор навчального центру Десантно-штурмових військ Маруся Звіробій (справджнє ім'я та прізвище – Олена Біленька).

Олена Біленька прокоментувала нещодавні скандали з TikTok-блогеркою Онацькою, яка записувала проросійські відео на Майдані і скандал з професоркою Київського педагогічного університету ім. Драгоманова Євгенією Більченко та її заявами, які повністю повторюють наративи російської пропаганди.

"Це наслідок того, що виграє телевізор Медведчука. У нас мають бути серйозні претензії до "ватних" телеканалів". Всі ці випадки є наслідком роботи російських ЗМІ на нашій території, і якщо ми не вкрутимо їм гайки, то ми задовбемося пил ковтать за отакими "сонечками", яким аби Росія, а не Україна. Їхні мізки вщент засрано російською пропагандою, це очевидно. Адже якщо ви подивитесь, що кажуть одна й інша, попри те, що в них різний досвід і різний вік – вони повторюють абсолютно однакові тези, якими нас годують уже стільки років", – сказала вона.

Олена Біленька також озвучила плани внести низку законодавчих ініціатив, коли вона стане депутатом Верховної Ради від "Євросолідарності".

"По-перше, я вважаю, що потрібно трошки пробудити закони, якими мають бути захищені наші патріоти, зокрема, закони про сепаратизм – вони в нас мертві. По-друге, я візьмуся за тих, кого мав посадити Зеленський – за корупціонерів, а не ветеранів. По-третє, я візьмуся за тих суддів і прокурорів, які зараз бездоказово судять ветеранів. По-четверте, я візьмуся за телеканали Медведчука – звичайно, не сама візьмуся, у мене багато охочих цим зайнятися. Єдине, що мені треба – це трохи більші можливості, щоби дорватися до їхньої шиї і передушити, як поганих собак. Я, мабуть, єдина людина в країні, яка йде до влади, аби передавити цих сепаратистських і колаборантських собак", – наголосила ветеранка.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, в грудні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала чотирьох радіомовників, які порушили мовні квоти.

Попередній матеріал
ЄС не запроваджуватиме санкцій проти Росії через жорстокий розгін демонстрацій – обмежаться попередженням
Наступний матеріал
В Україні закінчився локдаун – як минув перший посткарантинний день та які обмеження діятимуть і надалі
Loading...