Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

"В армії розуміють, що таке компетенція": Мирослав Гай спрогнозував, як голосуватимуть військові у другому турі

Читайте по-русски
Гай нагадав, що Зеленський не служив в армії та ухилявся від служби

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" заступник голови ради резервістів, офіцер резерву Мирослав Гай розповів як, на його думку, проголосують військові у другому турі президенських виборів. 

Гай сказав: "Зрозумійте, армія – це зріз нашого суспільства, але все ж таки ми бачимо по голосуванню, що голоси між Зеленським і Порошенком розділилися приблизно навпіл. Але все одно вони набрали не більше, ніж інші кандидати сумарно, це перше, що потрібно розуміти. Тому ще велике питання, яке буде голосування у другому турі. І ніхто по армії зріз перед другим туром не проводив. Тому я думаю, що всіх голосування здивує".

Він продовжив: "Володимир Зеленський не служив в армії, він не знає, як там. Він, за даними Міноборони, ухилився, але точно не воював… Але треба розуміти, що в армії розуміють, що таке професійна придатність, що таке компетенція. Тому що ви не поставите керувати людину навіть казармою або танком, якщо вона не читала статутів, якщо вона не має досвіду служби. Ви не будете керувати, наприклад, артилерійською батареєю без певного знання в математиці, в географії тощо. Тобто розуміючи, що Зеленський не воював, не служив і ще й уник призову, я думаю, що в армії зроблять ґрунтовніший вибір, бо в армії все ж не звикли, щоб нею командували нефахівці. Навіть, якщо є якість претензії до якихось генералів, а були такі скандали, то все одно кожен з цих генералів пройшов свій певний шлях і має свою освіту, він би генералом ніколи й не став без університету… Це завжди фахівець. Він не переплутає взвод із ротою тощо, а Зеленський, я сумніваюся, що він є такий фахівець і я ще не вчив жодного з таких серйозних військових, хто б сказав: "Я в його штабі відповідаю за оборону".

Мирослав Гай також нагадав, що колишній кандидат у президенти Ігор Смешко відмовився йти в команду Зеленського. 

"(Він – ред.) одразу сказав, що, хлопці, до побачення, я на очільника СБУ не піду. Бо треба розуміти, це різні рівні – Зеленський, який грає в "95 кварталі", є класним актором, і генерали, які все життя займалися сектором безпеки. Ви розумієте, який це рівень знань, яка це безодня, це неспівставні всесвіти просто. Між ними, як від нас до Андромеди, – простір безкінечний", – підсумував заступник голови ради резервістів. 

Як повідомляв 5.UA, в зоні ООС військовослужбовці за Петра Порошенка віддали 11580 голосів, за Зеленського – 11255 голосів, далі йде Гриценко, Тимошенко, Кошулинський. На 9-10 місці у військових, які голосували в зоні ООС, – Юрій Бойко (555 військовослужбовців) і Олександр Вілкул (344 армійців).

Попередній матеріал
"Хотіли взяти позицію": під Маріуполем окупанти штурмували позицію ООС – тікали із втратами
Наступний матеріал
Скоординували медиків із волонтерами: армійці завітали з подарунками до інтернату в "червоній зоні"
Loading...