Олександр Турчинов
Олександр Турчинов 5 канал

Уособлення найпотужнішої складової Сухопутних військ Збройних сил України: Турчинов привітав піхотинців

  Читайте по-русски
  Участь воїнів-піхотинців у міжнародних миротворчих операціях заслужено дістала найвищу оцінку зарубіжних партнерів України

  Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов привітав воїнів-піхотинців із професійним святом. Привітання опубліковане прес-службою РНБО.

  "Славетні воїни – піхотинці! Щиро вітаю зі святом! Ви є уособленням найпотужнішої складової Сухопутних військ Збройних сил України, на якій базуються міцність і впевненість кожного громадянина України у гарантованій забезпеченості суверенітету, недоторканності та свободи його волевиявлення", – наголосив Турчинов.

  Він зазначив, що участь воїнів-піхотинців у міжнародних миротворчих операціях заслужено дістала найвищу оцінку зарубіжних партнерів України.

  "Під час усіх війн найбільше навантаження, найважчі випробування лягають на плечі піхотинців, і саме піхота завжди зазнає найстрашніших втрат", – ідеться в тексті повідомлення.

  "Велика шана всім піхотинцям за службу, мужність та героїзм, виявлені в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України! Український народ пишається своїми синами! Ви є взірцем найкращих якостей людського та військового характеру, доблесті й відваги, які яскраво проявилися під час відбиття агресії з боку Російської Федерації", – зазначив Турчинов.

  Секретар РНБО побажав воїнам-піхотинцям здоров'я, щастя та стійкості на шляху нових звершень.

  Як повідомляв 5.UA, в Україні 6 травня вперше відзначається День піхоти. Свято встановлено указом Президента України від 19 квітня 2019 року з метою вшанування мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України, виявлених у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також започаткування сучасних військових традицій.

  Попередній матеріал
  У Північній Македонії обрали нового президента
  Наступний матеріал
  У Росії вибухнув хімзавод – є загиблі
  Loading...

  Кремль готується до повномасштабних військових дій у Європі – Турчинов

  Нова "Вільха-М" збільшила вдвічі дальність ураження цілі – Турчинов

  Увесь керівний склад "Укроборонпрому" має пройти перевірку на поліграфі – Порошенко

  Турчинов про призначення Кривоноса: Не з інтернету знає, що потрібно армії

  Президент доручив Турчинову скликати засідання РНБО – мають обговорити реформування "Укроборонпрому"

  Агресія Росії за 5 років забрала життя 13 тис. українців – Турчинов